Nauji veidai Kazlų Rūdos "Šile" !

Nauji veidai Kazlų Rūdos Šile !<br>

Skubame pranešti, kad Kazlų Rūdos  „Šilo“ gretos pagausėjo.

 

Sukirsta rankomis su puikiai Lietuvos futbolo pasaulyje žinomais vartininku Povilu Valinčiumi ir universaliu aikštės vidurio žaidėju Nerijumi Mačiuliu. Tikime, kad ateinančiame sezone jie, kartu su esamais ekipos nariais, padovanos  „Šilo“ sirgaliams ne vieną įsimintiną akimirką.

 

Povilas Valinčius grįžta arčiau savosios gimtinės :-).  Iš Kalvarijos kilęs vartų sargas, karjeros metu spėjęs paragauti ir legionieriaus duonos, praėjusį sezoną atstovavo Klaipėdos „ Atlanto“ klubui (26 rungtynės, 24 praleisti įvarčiai). Savo sportinių trofėjų sąraše Povilas turi ir po du Lietuvos čempionatų sidabro bei bronzos medalius, iškovotus atstovaujant FK „Vėtros“ ir Marijampolės „Sūduvos“ klubams.

 

Ne ką mažesniu apdovanojimų sąrašu gali pasidžiaugti ir kitas „Šilo“ naujokas – Nerijus Mačiulis. Profesionalų futbolininko kelią pradėjęs Kaune, Nerijus ne vienerius metus sėkmingai žaidė aukščiausiame šalies futbolo divizione, atstovaudamas įvairiems klubams. Praeitą sezoną jis gynė Kauno „Stumbro“ spalvas ir per 21 –erias rungtynes "SMScredit.lt A lyga" pirmenybėse pelnė 2 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

 

Greitu metu ekipos naujokus pristatysime išsamiau.

 

fksilas.lt inf. Ir foto