"Šilas" debiutinėse rugtynėse nusileido "Nevėžiui" 1:4 (0:0)

Šilas debiutinėse rugtynėse nusileido Nevėžiui 1:4 (0:0)<br>

Startinė FK "Šilo" sudėtis: M. Ragauskas, D. Gabuževičius, A. Veikutis, A.Sanajevas, H. Serbenta, M. Samusiovas, I. Pačėsa, E. Stonkus, E. Grigaitis, A. Tamaliūnas, R. Mačežinskas. Po keitimo aikštelėje pasirodė D. Senkus, A. Jekelaitis, K. Kleiva

Kėdainių FK"Nevėžis" - Kazlų Rūdos FK"Šilas" 4:1 ("Nevėžis": 58 ir 67 min. A. Lyberis,72 min. A. Gėgžna, 93 min. M. Daunoravičius; "Šilas": 73 min. 11m. M. Samusiovas)

Lietuvos futbolo I lygos čempionato debiutantui Kazlų Rūdos „Šilui“ svečiuose nepavyko nustebinti futbolo gerbėjų dvikovoje su praėjusių metų vicečempionu Kėdainių „Nevėžiu“. Šeštadienio popietę prasidėjusio mačo pirmame kėlinyje pavojingų progų prie varžovų vartų sukūrė tiek viena, tiek kita ekipos, nors iniciatyva priklausė aikštelės šeimininkams. Kazlų Rūdos „Šilo“ lygiosios su viena pajėgiausių bent jau praėjusių metų komandų tęsėsi iki tryliktos antrojo kėlinio minutės kuomet varžovai išsiveržė į priekį. Antrasis įvartis buvo praleistas praėjus devynioms minutėms. 72 rungtynių minutę Kėdainių „Nevėžis“ pirmavo rezultatu 3:0. „Šilas“ nepaliko varžovų vartų taip pat sausų. Kazlų Rūdos komandos saugas M.Samusiovas praėjus vos porai minučių rezultatą sušvelnino realizuodamas 11 m. baudinį, tačiau per pridėtą laiką kėdainiečiai pelnė dar vieną įvartį. „Šilo“ komandos strategas pripažino, kad šiai dienai „Nevėžis“ yra stipresni. Pasak Kazlų Rūdos komandos trenerio, mūsų ekipa šias rungtynes sužaidė žemiau savo galimybių ribų.

Na, bet kokiu atveju sezonas tik prasideda, bus lietingų, bus ir saulėtų dienų, laukia dar ilgas ilgas kelias, neabejojame, kad jame laukia ir pergalės. Su Kėdainių „Nevėžiu“ priešsezonį buvo rungtyniauta triskart. Viena dvikova baigėsi lygiosiomis ir po kartą komandos buvo įveikusios viena kitą. Tai reiškia, kad potencialą turime. Taigi, laukite futbolo serialo tęsinio. Artimiausia dvikova numatoma balandžio 26 d., penktadienį 18 val. Kaune, kur dėl pirmųjų taškų teks grumtis su vietos „Spyriu“.