Pastaruosiuose turuose Kazlų Rūdos U-10 ir U-14 futbolininkams taškų iškovoti nepavyko

LVJFA U-10 futbolo čempionate ir U-14 antros lygos pirmenybėse kovas toliau tęsia V.Kirtiklio ir D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos. Pastarieji turai taškų atžvilgiu Kazlų Rūdos ekipoms šįkart nebuvo sėkmingi.

Praėjusį penktadienį V.Kirtiklio ugdoma 2009 m.g. komanda viešėjo Kaune, kuriame „Wellkid lygos“ 7x7 Pietų regiono čempionate jėgas išmėgino su dviem Alytaus komandomis – „Dainava“ ir SRC.

Vienintelė mažo miestelio ekipa, po pirmo rato akistatų iškovojusi teisę tęsti kovas su pajėgiausiomis didmiesčių komandomis, pirmame mače susitiko su „Dainava“.

Pirmasis kėlinys SC „Šilo“ U-10 futbolininkams klostėsi gana sėkmingai. Nors alytiškiai pirmi išsiveržė į priekį 0:1, Kazlų Rūdos vartininkas D.Šafranskis kone per visą aikštę siuntė kamuolį Alytaus aikštės pusėn. Kamuolys įskriejo į varžovų vartus ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

„Dainavos“ futbolininkai vėl išsiveržė į priekį 1:2, bet atkaklūs kazlųrūdiečiai rezultatą dar kartą išlygino. Po S.Laukaičio perdavimo, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė dviem metais tiek už savo komandos kolegas, tiek už varžovus jaunesnis Justas Žūkas – 2:2.

Deja, antrame kėlinyje tokio žaidimo SC „Šilo“ futbolininkams pademonstruoti, koks buvo pirmame nepavyko ir Alytaus komanda per antrą kėlinį pasižymėjo penkis kartus. Dvikovą „Dainava“ laimėjo rezultatu 2:7.

Brandesnes rungtynes kazlųrūdiečiai sužaidė su Alytaus SRC komanda. SC „Šilo“ futbolininkai sukūrė prie varžovų vartų ne vieną pavojingą epizodą, tačiau pasižymėti nepavyko, kamuolys ne kartą „lyžtelėdavo“ alytiškių vartų konstrukcijas.

Tuo tarpu SRC futbolininkų pirmame kėlinyje dvi atakos baigėsi tiksliais smūgiais ir po pirmos dvikovos dalies varžovai pirmavo 2:0. Antrame kėlinyje Alytaus futbolininkai dar vieną kartą pasižymėjo ir akistata baigėsi rezultatu 3:0.

Nebuvo sėkminga diena ir U-14 fronte rungtyniaujantiems D.Gabuževičiaus futbolininkams. Po svarios pergalės prieš Kauno „Tauro“ ekipą, iš Druskininkų Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai grįžo be taškų.

Tądien nuo kazlųrūdiečių fortūna nusisuko. Dominavusi rungtynėse SC „Šilo“ komanda minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) nusileido aikštės šeimininkų sporto centro komandai.

Įvartis į J.Kupčinsko ginamus vartus krito pirmame kėlinyje. 8-ąją minutę, druskininkiečiams lankantis Kazlų Rūdos aikštės pusėje, kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštę. Joje nepavykus išmušti kamuolio SC „Šilo“ gynėjui, arčiausiai jo buvo T.Černeckas, kuris pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 1:0.

Kazlų Rūdos futbolininkai žūtbūt mėgino lyginti rezultatą. Ypač išryškėjo SC „Šilo“ futbolininkų dominavimas antrame kėlinyje, kuomet varžovams vis sunkiau sekėsi pereiti su kamuoliu ir aikštės vidurį.

Nepaisant to, kazlųrūdiečiams žaidybinės persvaros paversti įvarčiu niekaip nesisekė. Bent pora tokių galimybių turėjo M.Aksionas. Vienoje iš jų jaunasis kazlųrūdietis, po keliamo kampinio prie Druskininkų komandos vartų, nepataikė tiksliai galva į kamuolį.

Kitame epizode žaidimo metu SC „Šilo“ puolėjui nepavyko pataikyti į vartų plotą. Aikštės šeimininkų vartams grasino ir R.Gruzdys, tačiau kamuolys pataikė  į vartų virpstą.

Gana galingą smūgį iš baudos aikštės prieigų buvo atlikęs ir J.Gruzdys, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė. Minimalią persvarą Druskininkų SC futbolininkai išsaugojo ir atsirevanšavo už pralaimėjimą, patirtą antrame rate rezultatu 5:0 Kazlų Rūdoje.

LVJFA „Wellkid lygos“ U-10 Pietų regiono (kovoje dėl 1-8 vietų) turnyrinė lentelė: