Penktadienį startuos D.Gabuževičiaus treniruojami U-13 futbolininkai

Penktadienį startuos D.Gabuževičiaus treniruojami U-13 futbolininkai

Kazlų Rūdos futbolas, apimantis įvairaus amžiaus grupes, tuoj įsisiūbuos maksimaliu pajėgumu. Varžybų maratonas jau įsibėgėjo Lietuvos jaunių I lygos Pietų-Rytų regiono 11x11 pirmenybėse, prie starto linijos gegužės trečią dieną stos LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse Kazlų Rūdos “Šilo” suaugusiųjų komanda, na o penktadienį futbolo teikiamais malonumais pradės mėgautis ir U-13 SC “Šilo” jaunieji futbolininkai.

 

Praėjusią savaitę D.Gabuževičiaus treniruojama komanda, besirengianti 9x9 futbolo formato startams, jau išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su FK “Garliavos” futbolininkais. Po pirmos dvikovos dalies kazlųrūdiečiai pirmavo 2:1. Antrame kėlinyje Bagotosios dirbtinės dangos aikštėje vykusioje dvikovoje SC “Šilas” sugebėjo dar kartą pasižymėti, tačiau varžovai į tai atsakė dviem įvarčiais ir rungtynės baigėsi taikiai – 3:3.

 

Kaip jau minėta, gegužės 5 d., Kazlų Rūdos komanda leisis į pirmą kelionę. Navigacija ves į Jonavą, kurioje numatytos SC „Šilui“ dvi akistatos, su aikštės šeimininkų, KKSC ekipa ir Kauno FM „Tauro-2“ komanda.

 

Iš viso pirmame etape Pietų regiono vaikų pirmenybėse šioje amžiaus grupėje kausis 11 komandų. Be minėtų varžovų kazlųrūdiečių lauks „pasimatymai“ su dauguma jau pažįstamų ekipų:  Kauno FM ‚Tauru-1”, Alytaus SRC, Druskininkų SC, Kauno FM “Olimpu”, Marijampolės SC, Kauno VJFM “Ąžuolu”, Prienų FK “Prienais”. “Naujas” varžovas Kazlų Rūdos futbolininkams bus Varėnos SC komanda.