Pergalių seriją LVJFA Pirmos lygos pirmenybėse pratęsė Kazlų Rūdos SC "Šilo" jauniai

Pergalių seriją LVJFA Pirmos lygos pirmenybėse pratęsė Kazlų Rūdos SC Šilo jauniai

Trečią pergalę iš eilės LVJFA U17 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse iškovojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojama jaunių komanda.

Šeštadienio popietę kazlųrūdiečiai rezultatu 3:2 (3:0) įveikė bendraamžius iš Visagino ir tokiu būdu atsirevanšavo už pralaimėjimą, patirtą pirmo rato susitikime (tuomet varžovams buvo nusileista rezultatu 1:2, - aut. past.)

Pirmoje rungtynių pusėje daugiau dominavo aikštės šeimininkai. SC „Šilo“ futbolininkai, dar nesužaidus nei dešimties minučių, turėjo dvi standartines situacijas – prie kampinio gairelės kėlė kamuolį prie varžovų vartų.

Tiesa, didesnės grėsmės visaginiečiams tai nesukėlė, tačiau svečių vartų tinkle kamuolys apsilankė dar 8-ąją rungtynių minutę. Kuriozinio įvarčio autoriumi tapo Domantas Sauka, kuris besigindamas nuo varžovų rengiamos atakos smūgiavo kamuolį būdamas Kazlų Rūdos baudos aikštės prieigose. Kamuolys, skriejęs daugiau nei per pusę aikštės, atšoko nuo žemės ir skriejo į vartus. Varžovų vartininkas kamuolio nesiekė, kamuolys atsidūrė vartų tinkle, SC „Šilas“ išsiveržė į priekį – 1:0.

Dar neįpusėjus pirmam kėliniui, Visagino vartininkas buvo priverstas vėl traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. 19-ąją minutę Kazlų Rūdos komandoje sužibėjo broliukų tandemas. Po Darijaus Grinevičiaus skersuoto kamuolio iš kairio krašto, Domantas Grinevičius tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į Visagino vartus  ir aikštės šeimininkų persvara tapo 2:0.

SC „Šilo“ futbolininkai ir toliau buvo aktyvesni. 29-ąją minutę kamuolio valdymo techniką pademonstravo Egidijus Bindokas, kuris prasiveržė dešine Visagino baudos aikštės zona ir pasiuntė kamuolį į kairį vartų kamputį – 3:0.

Pirmam kėliniui einant į pabaigą, aikštės šeimininkų komanda neišvengė incidento. Vienas iš futbolininkų per keletą sekundžių sugebėjo „užsidirbti“ pora geltonų kortelių ir, pašalinus jį iš aikštės, toliau Kazlų Rūdos komanda rungtyniavo būdami dešimtyje.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl aštresniu SC „Šilo“ išpuoliu. Po Darijaus Grinevičiaus siunčiamo kamuolio iš dešinio krašto tolimo vartų virpsto link, kamuolį smūgiavo į baudos aikštę įbėgęs Domantas Grinevičius, tačiau pritrūko tikslumo.

Netrukus aikštės šeimininkų žaidimo sparta gerokai prigeso. Varžovai perėmė rungtynių iniciatyvą ir per trumpą laiką sugebėjo įmušti paeiliui pora įvarčių.

50-ąją minutę, varžovams lankantis Kazlų Rūdos aikštės pusėje, Visagino futbolininkas iš šoninės linijos kamuolį švystelėjo į baudos aikštę. Joje netiksliai į kamuolį pataikė SC „Šilo“ futbolininkas ir kamuolys nusileido prie Nikolaj Pučel kojų, kuris čia pat ir pasiuntė jį į vartus. Rezultatas tapo 3:1.

Vos po trijų minučių vėl pasižymėjo visaginiečiai. Po varžovo skersuoto kamuolio kone nuo galinės linijos iš dešinio krašto, Kazlų Rūdos baudos aikštėje Dalius Petkelis tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į SC „Šilo“ vartus – 3:2.

Įkvėpti sėkmės, Visagino komandos futbolininkai dar labiau didino spaudimą, tačiau atvirų progų pasižymėti neturėjo. Tuo tarpu padėti galutinį tašką rungtynėse, joms einant į pabaigą, galėjo D.Grinevičius. SC „Šilo“ futbolininkas buvo atsidūręs su kamuoliu už svečių gynėjų linijos ir turėjo galimybę „perkelti“ kamuolį per Visagino komandos vartininką. Tai ir mėgino D.Grinevičius atlikti, tačiau pritrūko tikslumo. Nepaisant to, Kazlų Rūdos komanda iki rungtynių pabaigos sugebėjo išlaikyti įvarčio persvarą ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tris taškus.