Pirmą pergalę LVJFA II lygos pirmenybėse iškovojo Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai

Antrojo rato kovas LVJFA U-14 II lygos Pietų regiono pirmenybėse pradėjo D.Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda.

Pirmus metus rungtyniaujantys 11x11 futbolo formate kazlųrūdiečiai pirmadienio vakare jėgas išmėgino su bendraamžiais iš Druskininkų. Būtent su šia ekipa SC „Šilui“ prasidėjo šių metų sezonas.

Išvykoje Kazlų Rūdos komanda su varžovais buvo sužaidę lygiosiomis 3:3, na o šįkart D.Gabuževičiaus komanda parodė, kad greitai mokosi... Svečių komandą SC „Šilas“ įveikė rezultatu 5:0 (3:0). Hetriku šiame mače pasižymėjo Matas Aksionas, dubliu – Kristupas Vyšniauskas.

Kazlų Rūdos komandos dominavimas greitai virto įvarčiais. Jau 4-ąją rungtynių minutę SC „Šilo“ komandą į priekį išvedė K.Vyšniauskas. Tai jis padarė atlikdamas baudos smūgį. Iki vartų buvo apie 18 metrų.

Pirmam kėliniui perkopus į antrą pusę, aikštės šeimininkų komandos persvarą padvigubino M.Aksionas. Jis kamuolį į vartus nukreipė po Rimo Gruzdžio siunčiamo kamuolio tolimo vartų virpsto link.

Dar nesibaigus pirmai dvikovos daliai, Druskininkų vartininkas buvo priverstas traukti kamuolį vėl iš savų vartų tinklo. Tąkart, atšokus kamuoliui į vartų tinklą jį pasiuntė K.Vyšniauskas. Po jo tikslaus smūgio, 29-ąją rungtynių minutę aikštės šeimininkų persvara tapo 3:0.

Antrame kėlinyje SC „Šilo“ futbolininkai pratęsė varžovų vartų apšaudymą įvarčiais. Su dviguba jėga tos dienos mače rungtyniavęs Matas Aksionas vėl priminė apie save 42-ąją minutę.

Po gauto perdavimo iš aikštės gilumos, kazlųrūdietis atsidūręs baudos aikštėje pasitvarkė kamuolį ir iš aštraus kampo pasiuntė jį į vartų tinklą – 4:0.

Druskininkų futbolininkams atsikvėpti nebuvo kada, nuolat teko gintis. Ne kartą šiose rungtynėse pasižymėti galėjo ir atakų smaigalyje atsidūręs E.Paliokas, tačiau „uždaryti“ skersuotų kamuolių nepavyko.

Paskutinį tašką rungtynėse 68-ąją minutę padėjo M.Aksionas. Po R.Gruzdžio perdavimo, vos atsidūręs baudos aikštėje Kazlų Rūdos futbolininkas perkėlė kamuolį per vartininką. Tokiu būdu SC „Šilas“ iškovojo solidžią pergalę, kuri padėjo turnyrinėje lentelėje kilstelėti dviem turnyrinės lentelės pozicijomis.