Pirmą ratą Pietų Lietuvos Antros lygos U-15 pirmenybėse SC "Šilas" baigė pirmaudami

Pirmą ratą Pietų Lietuvos Antros lygos U-15 pirmenybėse SC Šilas baigė pirmaudami<br>

Praėjusią savaitę pirma sezono pusė baigėsi D.Gabuževičiaus treniruojamai Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-15 komandai.

Suvalkijos miestelio futbolininkai sezono pusiaują pasiekė iškovodami dar dvi pergales ir vasarą pasitinka šio regiono futbolo pirmenybėse būdami pirmoje vietoje.

Paskutiniame KAFF Pietų Lietuvos U-15 Antros lygos pirmenybių ture Kazlų Rūdos futbolininkai viešėjo Kybartuose, kur susitiko su FK „Prienų“ ir aikštės šeimininkų „Sveikatos“ ekipomis.

Pirmame mače ietys sukryžiuotos buvo su prieniškiais. Varžovai pasirinko atsitraukimo ir pasikliovimo kontroatakomis taktiką.

Kurį laiką Prienų futbolininkai laikėsi ir spaudžiami Kazlų Rūdos komandos sėkmingai gynėsi. Vis dėlto viena SC „Šilo“ ataka baigėsi įvarčiu. Varžovų kraštu su kamuoliu prasiveržė R.Gruzdys, kuris įspūdingu smūgiu sugebėjo kamuolį pasiųsti į Prienų vartų „devyniukę“ ir išvesti SC „Šilo“ komandą į priekį 1:0.

Progą pasižymėti suskubdami į greitą kontroataką turėjo ir Prienų ekipa. Toks epizodas buvo užfiksuotas pirmame kėlinyje, kuomet varžovas akimirkai buvo atsidūręs vienas prieš vartus, tačiau SC „Šilo“ vartininkas, padedant gintis ir spėjusiam sugrįžti Kazlų Rūdos futbolininkui, varžovų smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Antrame dvikovos kėlinyje SC „Šilas“ persvarą padvigubino. Vėl po R.Gruzdžio reido kraštu ir jo siunčiamo kamuolio į baudos aikštę, joje arčiausiai kamuolio buvo M.Aksionas, pasiuntęs jį į Prienų vartų tinklą – 2:0.

Prienų futbolininkams galutinai ūpas dėl taškų kovoti nukrito, kuomet kamuolį varžovų baudos aikštės prieigose pasitvarkęs S.Bočys dar labiau padidino Kazlų Rūdos komandos persvarą – 3:0. Per likusį laiką šį pranašumą SC „Šilas“ išsaugojo ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tritaškį.

Paskutinėse pirmo rato rungtynėse Kazlų Rūdos komanda susitiko su kybartiškiais. Kone visų rungtynių metu žaidimas vyko varžovų aikštės pusėje. Šiame mače SC „Šilas“ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 5:0.

Kazlų Rūdos gretose pasižymėjo S.Bočys, L.Augulis, R.Rėklaitis, R.Jasevičius, R.Gruzdys.  Sulig šiomis rungtynėmis SC „Šilui“ kaip ir kitoms pirmenybėse dalyvaujančios komandoms skelbiama vasaros pertrauka. Toliau kovos dėl pirmenybių trofėjų tęsis jau rudeniop.

Po pirmo rato Kazlų Rūdos komandoje yra ne vienas futbolininkas, kuris yra pirmenybių snaiperio lyderiaujančių asmenų gretose. Daugiausia įvarčių SC „Šilo“ ekipoje mušė R.Gruzdys (5 įvarčiai), S.Bočys (4 įvarčiai) ir R.Jasevičius (3 įvarčiai).