Pirmą tašką U-17 pirmenybėse iškovojo SC "Šilo" jauniai

Pirmą tašką U-17 pirmenybėse iškovojo SC Šilo jauniai

Lietuvos jaunių U-17 I lygos Pietų-Rytų regiono futbolo pirmenybės įgauna pagreitį. Praėjusį savaitgalį jose buvo sužaistos ketverios II turo rungtynės. Vienose iš jų D.Gabuževičiaus treniruojama komanda susitiko su bendraamžiais iš Kėdainių - „Nevėžio“ futbolininkais.

 

Visos dvikovos metu dominavo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, kurie turėjo daugiau progų pasižymėti nei varžovai. Dar pirmame kėlinyje vienas prieš vartus su kamuoliu buvo atsidūręs D.Grinevičius, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartininką. SC „Šilo“ futbolininkai turėjo ir standartinę situaciją, baudos smūgį. Deja, šiuo šansu pasinaudoti nepavyko E.Bindokui, kurio smūgiuotas kamuolys leidosi šalia Kėdainių vartų virpsto.

 

Pirmo kėlinio pabaigoje „nubausti“ Kazlų Rūdos komandą galėjo ir kėdainiškiai, kuomet po skersuoto kamuolio iš krašto, galimybė smūgiuoti pasitaikė į baudos aikštę įskriejus kamuoliui „Nevėžio“ futbolininkui, tačiau „prisišaudyti“ varžovui nepavyko.

 

Antrame kėlinyje Kazlų Rūdos komandos futbolininkai toliau spaudė aikštės šeimininkus. Į priekį išsiveržti galėjo SC „Šilo“ komanda, kai vienas prieš vartus su kamuoliu buvo atsidūręs E.Bindokas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė. Abiejų komandų vartai rungtynėse išliko „sausi“, rungtynėse užfiksuotos nulinės lygiosios.