Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: Pirmoji "Šilo" treniruotė 2017-aisiais<br>

Pirmoji "Šilo" treniruotė 2017-aisiais

Pirmoji Šilo treniruotė 2017-aisiais<br>

Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa susirinko į pirmąją treniruotę šiais 2017  metais Pasinaudoję puikiu oru ir išbandę smagią, žiemiškai gražią bėgimo trasą miške, ekipos nariai susirinko aptarti prasidedantį pasirengimo sezonui ciklą.

 

Komandos vyriausiasis treneris G.Jarmalavičius, klubo administracijos  atstovai papasakojo apie naujoves komandos gyvenime, supažindino su paruoštais ekipos pasiruošimo planais bei palinkėjo visiems įdomių ir įsimenančių įspūdžių naujuosiuose futbolo metuose.

 

Komandos pagrindą sudaro žaidėjai, pernai metais laimėję LFF Pirmąją lygą ir iškovoję teisę debiutuoti aukščiausiame Lietuvos futbolo divizione. Taip pat  „Šilo“ gretose išvysime ir naujų veidų, dar keli žaidėjai dalyvauja peržiūroje.

 

Prasideda nelengvas kasdienis futbolininkų ir kitų klubo darbuotojų  darbas, o mūsų sirgaliams ir visiems, besidomintiems futbolu, pristatome suplanuotų kontrolinių „Šilo“ rungtynių sąrašą.

 

 

01.21 (šeštadienis)  - 12:00  „Šilas" -Kauno Žalgiris", Kaunas, NFA stadionas

 

01.28 (šeštadienis)  - 13:00 „Šilas" - Utenis", Kaunas, NFA stadionas

 

02.01 (trečiadienis) – „Sūduva“ – „Šilas“, Marijampolė, ARVI arena

 

02.04 (šeštadienis) - Lietava" - „Šilas", Jonava, miesto stadiono dirbtinė aikštė

 

02.13 (pirmadienis) - 11:30 Metta" (LAT) - „Šilas" , Ryga, SKONTO maniežas

 

02.20 (pirmadienis) - 13:30 Jelgava" (LAT) - „Šilas", Marijampolė, ARVI arena

 

02.25(šeštadienis)  - draugiškos rungtynės (varžovas paaiškės vėliau)

 

Savo ruožtu, stengsimės kuo operatyviau, įvairiau ir įdomiau pateikti informaciją apie tas, kas vyksta mūsų komandoje ir ne tik J.

 

fksilas.lt inf. ir foto