Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos futbolininkai rungtyniavo dviejuose frontuose

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos futbolininkai rungtyniavo dviejuose frontuose<br>

Kazlų Rūdos futbolas šį sezoną užsikūrė maksimaliu pajėgumu. Dar šio mėnesio pradžioje LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių kovas pradėjo suaugusių „Šilo“ ekipa, Lietuvos jaunių (U-17) pirmenybėse startavo D.Gabuževičiaus treniruojama komanda, o praėjusį penktadienį pirmąsias rungtynes sužaidė gana sunkiai įsibėgėjančiose vaikų 9x9 pirmenybėse minėto trenerio ugdomi ir U-13 (2005 m.g. ir jaun.) futbolininkai.

Kazlų Rūdos SC “Šilo” trylikamečiai einant į pabaigą savaitei sezoną pradėjo rungtynėmis su pajėgia Marijampolės SC komanda. Suvalkijos sostinės futbolininkai įveikė aikštės šeimininkus rezultatu 5:0 (2:0). Vieni iš potencialių Pietų regiono pirmenybių favoritų sugebėjo pasižymėti jau per pirmąsias penkias minutes. SC „Šilo“ futbolininkams, rungtyniavusiems be vieno iš komandos lyderių, buvo gana sunku regzti atakas, varžovai daugiau kontroliavo kamuolį ir žaidimas vyko arčiau Kazlų Rūdos komandos vartų. Marijampoliečiai žaidybinę persvarą pavertė dar vienu įvarčiu antroje pirmo kėlinio pusėje.

Antroje dvikovos dalyje ir toliau dominavo varžovai, kurie per šią dvikovos dalį pasižymėjo dar tris kartus ir iškovojo pelnytą pergalę.

Gana apmaudų pralaimėjimą sekmadienį patyrė Kazlų Rūdos U-17 futbolininkai. Tądien D.Gabuževičiaus treniruojamai komandai teko leistis gana tolimon kelionėn į Rytus, sporto centro autobusas judėjo į Visaginą. Jame dirbtinės dangos futbolo aikštėje SC “Šilas” po permainingos kovos rezultatu 1:2 (1:0) turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą.

Nors pirmi šioje dvikovoje pasižymėjo kazlųrūdiečiai, kuomet varžovų vienuolikės vartininką dar pirmo kėlinio viduryje nuginklavo vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūręs E.Bindokas, tačiau aikštės šeimininkai rezultatą antro kėlinio pradžioje išlygino. 43-ąją minutę tai padarė A.Losev.

SC „Šilo“ jauniai turėjo galimybę susigrąžinti pranašumą, kai vėl komandos lyderis E.Bindokas atsiplėšęs nuo varžovų su kamuoliu smūgiavo į visaginiečių vartus, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą. Negana to, Kazlų Rūdos komandai išslydo ir lygiosios. Jau per pridėtą aikštės teisėjo laiką Visagino futbolininkai sugebėjo įmušti įvartį ir išplėšti šiose rungtynėse pergalę.