Puikus Kazlų Rūdos U-9 futbolininkų pasirodymas Kybartuose

Puikus Kazlų Rūdos U-9 futbolininkų pasirodymas Kybartuose<br>

Lygiai prieš savaitę, birželio pirmąją, aktyviai varžybinės patirties besisemianti Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2011 m.g. V.Kirtiklio treniruojama komanda viešėjo Kybartuose, kuriuose dalyvavo 5x5 futbolo turnyre, skirtame seniausio Lietuvoje klubo Kybartų „Sveikata“ gyvavimo šimtmečiui paminėti.

Šis puikus klubo jubiliejus įsirėš atmintin įvairaus amžiaus mūsų šalies futbolo bendruomenei. Džiugu, kad prie Lietuvos futbolo šaknų teko prisiliesti ir Kazlų Rūdos futbolo bendruomenės jauniausiesiems atstovams.

Taigi, tądien kolegų iš Kybartų organizuotame turnyre varžėsi šešios komandos. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ pogrupyje dėl kelialapio į turnyro finalą kovojo turnyro šeimininkai ir bendraamžiai iš Prienų.

Reikia paminėti, kad pogrupio varžybų rezultatai buvo įskaitiniai paraleliai vyksiančiam turnyrui, susidedančiam iš trijų etapų, ir skirtame „Kazlų Rūdos sporto centro taurei laimėti“, kurio baigiamasis etapas vyko vos po keleto dienų Kazlų Rūdoje.

Kybartų “Sveikata“ futbolo klubo šimtmečio jubiliejui paminėti turnyre pogrupio varžybas kazlųrūdiečiai pradėjo su aikštės šeimininkais.

Po tikslių J.Žūko ir K.Bendinsko smūgių SC „Šilas“ pirmavo 2:0, tačiau kybartiškiai dar pirmame kėlinyje rezultatą sušvelnino – 2:1.

Antrame kėlinyje „Sveikatos“ futbolininkai ne tik lygino rezultatą, bet ir sugebėjo išsiveržti į priekį 2:3. Visgi iki rungtynių pabaigos, po keleto neišnaudotų progų, Kazlų Rūdos futbolininkai taip pat atsakė dviem įvarčiais ir išplėšė pergalę 4:3.

Kur kas lengviau SC „Šilo“ futbolininkams klostėsi antrasis mačas su prieniškiais. Jau po pirmos dvikovos dalies V.Kirtiklio treniruojama komanda pirmavo 4:1.

Antro kėlinio metu kazlųrūdiečių persvara dar labiau išaugo. Rungtynes jie laimėjo rezultatu 6:1. Pirmame kėlinyje įvarčius į varžovų vartus mušė K.Bendinskas (2), J.Žūkas (1) ir T.Žūkas (1). Antrame pasižymėjo D.Matulevičius ir J.Žūkas.

Po grupės varžybų, turnyro finale Kazlų Rūdos ekipa susitiko su Marijampolės FC futbolininkais. Kazlųrūdiečiams šiame mače padėti negalėjo komandos lyderis J.Žūkas.

Prieš finalą permainos įvyko ir vartuose – vietoj M.Dabrilos šio amato griebėsi V.Aukštakalnis. Finalinė dvikova klostėsi itin atkakliai. Nors marijampoliečiai pirmi išsiveržė į priekį 0:1, tačiau čia pat Kazlų Rūdos mažieji futbolininkai rezultatą išlygino – 1:1.

Antrajame kėlinyje, po dar vieno tikslaus smūgio, SC „Šilas“ išsiveržė į priekį 2:1. Vis dėlto paskutinėmis rungtynių sekundėmis Marijampolės futbolininkai sugebėjo rezultatą išlyginti 2:2 ir nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių serijos.

Ji sėkmingai susiklostė Kazlų Rūdos komandai. Nors Marijampolės FC futbolininkai šios serijos metu pirmavo, tačiau net tris baudinius atrėmė V.Aukštakalnis ir Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda tapo turnyro nugalėtojais.

Mažieji kazlųrūdiečiai pasidabino turnyro organizatorių įsteigtais medaliais. Kazlų Rūdos komandoje geriausiu futbolininku pripažintas Justas Žūkas.