"Rudens taurės 2017" turnyre triumfavo Kazlų Rūdos U9 futbolininkai

Rudens taurės 2017 turnyre triumfavo Kazlų Rūdos U9 futbolininkai

Jau ne vieneri metai įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose LVJFA rengiamose pirmenybėse ir kitų organizacijų įvairaus futbolo formato turnyruose rungtyniauja D.Gabuževičiaus treniruojamos jaunimo komandos. Šiame futbolo maratone kazlųrūdiečiai spėjo nudžiuginti ne viena ryškia pergale, ne kartą yra patekę tarp įvairių turnyrų prizininkų.

 

Šįmet populiariausios sporto šakos pradžiamokslis – žiemą startuosiantis mažasis futbolas laukia ir V.Kirtiklio treniruojamų jauniausiųjų Kazlų Rūdos futbolininkų. Sporto centro futbolo specialisto mažiausieji U9 (2009 m.g.) futbolininkai kruopščiai tam rengiasi ir besibaigiant rugsėjui, praėjusio ketvirtadienio popietę, varžėsi 5x5 futbolo turnyre „Rudens taurė 2017“.

 

Nesnaudžia ir bendraamžiai varžovai. Papildyti varžybinės praktikos kaupiklį, tuo pačiu pakovoti dėl pagrindinio turnyro trofėjaus miestelio futbolo stadione be šeimininkų, sukomplektavusių pora komandų, atvyko Vilkaviškio SM ir Marijampolės P.Armino m-los komandos.

 

Kazlų Rūdos futbolininkai jau turėjo savo varžybinėje praktikoje keletą draugiškų dvikovų. Ne vienas futbolininkas dalyvavo ir dar pavasarį vykusiame analogiškame futbolo turnyre.

 

Pirmajame „Rudens taurės 2017“ ture vienoje aikštėje akistata suvedė Marijampolės ir Vilkaviškio komandas, kitoje tarpusavyje rungtyniavo Kazlų Rūdos SC „Šilo“ ir „Šilo-2“ ekipos.

 

Dvikovoje tarp Suvalkijos sostinės futbolininkų ir vilkaviškiečių dominavo Marijampolės komanda, kuri sausu rezultatu 4:0 įveikė varžovus. Rungtynės tarp SC „Šilo“ ir „Šilo-2“ ekipų baigėsi pirmosios komandos pergale minimalia persvara 1:0.

 

Antrame turnyro ture Kazlų Rūdos komandos kovėsi dviejuose frontuose: SC „Šilas-2“ jėgas išmėgino su Vilkaviškio SM komanda, SC „Šilas“ špagas sukryžiavo su Marijampolės ekipa.

 

Abi Kazlų Rūdos komandos prieš varžovus pasiekė pergales; SC „Šilas-2“ pranoko vilkaviškiečius rezultatu 4:1, savo ruožtu SC „Šilas“ neleido suabejoti savo komandos pranašumu įveikdami marijampoliečius rezultatu 7:2.

 

Baigiamajame 5x5 futbolo turnyro ture Vilkaviškio ekipa metė iššūkį 6 taškus po dviejų rungtynių turėjusiam SC „Šilui“, o Marijampolės P.Armino komanda jėgas išmėgino su SC „Šilu-2“.

 

Kazlų Rūdos SC „Šilas“ jokių vilčių nepaliko varžovams ir įveikdami juos rezultatu 8:1 tapo turnyro nugalėtojais.

 

Tuo tarpu kitoje aikštėje tuo pat metu vykusioje akistatoje, lėmusioje antrąją vietą turnyre, pergalę iškovojo P.Armino mokyklos futbolininkai. Jie į SC „Šilo-2“ vartus mušė penkis įvarčius, į savuosius praleisdami vieną įvartį. Trečioji vieta turnyre ir atiteko vieną pergalę iškovojusiai aikštės šeimininkų antrajai komandai.

 

Visas komandas apdovanojo Kazlų Rūdos sporto centro direktorius G.Arminas. Nebuvo turnyre pamiršti ir geriausi komandų futbolininkai. Svečių komandose specialūs prizai įteikti Airtonui Krilavičiui (Vilkaviškio SM) ir Kamilei Žiemytei (Marijampolės P.Armino m-la). Kazlų Rūdos komandose geriausių žaidėjų statusas atiteko Rokui Savickui (SC „Šilas“), ir Rojui Labučiui („Šilas-2“).