Rungtynėse prieš kaišiadoriečius dominavę Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai grįžo be taškų

LVJFA U-14 II lygos Pietų regiono futbolo pirmenybių pirma sezono pusė eina prie pabaigos. D.Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos futbolininkai spėjo patirti jau visas rungtynių baigties formas.

Trečiadienio vakare SC „Šilo“ komanda viešėjo Kaišiadorių rajone, kur jėgas išmėgino su Kaišiadorių „Kaišiadorimis-Baltais“. Tai buvo antroji Kazlų Rūdos komandos akistata su varžovais.

Priminsime, kad pirmosiose rungtynėse abi komandos pasidalino po tašką, dvikova tuomet baigėsi lygiosiomis 2:2.

Šįkart aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 2:1 (1:1). Įvartį į varžovų komandos vartus mušė Ervinas Paliokas.

Kaišiadorių futbolininkai šiose rungtynėse jau 12-ąją rungtynių minutę išsiveržė į priekį 1:0.

Atšokusio nuo žemės kamuolio suvaldyti nepavyko SC „Šilo“ komandos vartininkui ir kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Tuomet kaišiadoriečių komandoje pasižymėjo A.Šumskis.

Kazlųrūdiečių žaidimo tai neišbalansavo ir Suvalkijos miestelio futbolininkai ne kartą buvo atsidūrę prie varžovų vartų, žūtbūt stengdamiesi rezultatą bent išlyginti.

20-ąją minutę su kamuoliu prie „Kaišiadorių-Baltų“ vartų atsidūrė M.Aksionas, kuris nieko nelaukdamas smūgiavo. Varžovų vartininkas kamuolį atrėmė, tačiau čia pat buvęs Ervinas Paliokas pasiuntė jį į vartų tinklą ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

Antrame kėlinyje dominavo Kazlų Rūdos futbolininkai, tačiau viena klaida kainavo įvartį, o kaip vėliau paaiškėjo ir taškus šiame mače.

Spaudžiami prie savų vartų kaišiadoriečiai surengė kontroataką, ją rezultatyviai užbaigė 44-ąją minutę L.Jonaitis, išvesdamas savo komandą į priekį 2:1.

SC „Šilo“ futbolininkai galėjo ne tik išsikapstyti iš šios padėties, bet ir nugriebti visus tris taškus, tačiau fortūna buvo ne Kazlų Rūdos komandos pusėje.

Net pora kartų prie Kaišiadorių komandos vartų su kamuoliu buvo atsidūręs M.Aksionas, kuris sugebėjo suklaidinti ir vartininką, tačiau baigiamajam smūgiui vis pritrūkdavo tikslumo.

Šioje dvikovos pusėje gana pavojingai prie aikštės šeimininkų vartų su kamuoliu buvo priartėjęs ir E.Paliokas, kuris spaudžiamas dviejų varžovų žaidėjų buvo pargriautas baudos aikštėje, tačiau pražangos aikštės teisėjas neįžvelgė.

Išsigelbėti šiame mače SC „Šilui“ nepavyko ir „Kaišiadorys-Baltai“ į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tritaškį.