Rungtynėse su Vilniaus BFA Kazlų Rūdos jaunimas pasipriešinimo nesulaukė

Pergalių seriją iki trijų LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse pratęsė Dariaus Gabuževičiaus treniruojamas Kazlų Rūdos jaunimas.

Sekmadienį VII turo rungtynėse SC „Šilo“ futbolininkai Vilniuje jokių vilčių nepaliko aikštės šeimininkams BFA (Baltijos Futbolo Akademija) komandai ir sutriuškino ją rezultatu 15:0 (5:0).

Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo visa eilė futbolininkų – po penkis įvarčius vilniečiams atseikėjo Ignas Raštutis ir Tadas Kvietkauskas, hetriku pasižymėjo Lukas Karpavičius, po įvartį į savo sąskaitą įsirašė Mantas Gudelevičius ir Tomas Raštutis.

Totalus SC „Šilo“ komandos dominavimas prasidėjo nuo pirmų dvikovos minučių. Dar nesužaidus nei dešimties iš jų, Kazlų Rūdos komanda turėjo galimybių ne kartą pasižymėti.

Įvadą į įvarčių plejadą padarė Airidas Sidaravičius. Jo smūgiuotas nuo 16 m kamuolys pataikė į viršutinį varžovų vartų virpstą.

Vilniečiams problemos prasidėjo 23-ąją rungtynių minutę, kuomet baudos aikštėje vienas iš besiginančių sostinės futbolininkų su kamuoliu pargriovė T.Kvietkauską ir skirtas 11 m baudinys.

Jį realizavo L.Karpavičius ir Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį 1:0. Jau kone sekančios atakos metu, 24-ąją minutę tas pats L.Karpavičius, po T.Raštučio perdavimo, įsiveržęs į baudos aikštę su kamuoliu pranašumą padvigubino – 2:0.

38-ąją minutę vėl buvo linksniuojama L.Karpavičiaus pavardė. Gavęs iš komandos draugo perdavimą, Kazlų Rūdos komandos futbolininkas užsikirto kamuolį ties baudos aikštės linija ir pasiuntė jį į tolimą kampą – 3:0.

Vos po minutės, mušamo įvarčio skoniu mėgavosi vienas prieš varžovų vartus atsidūręs SC „Šilo“ atakų lyderis I.Raštutis – 4:0.

Minėtas futbolininkas spėjo pasižymėti dar pirmame kėlinyje ir antrą kartą. Po jo tikslaus smūgio, 41-ąją minutę Kazlų Rūdos komandos pranašumas tapo triuškinantis – 5:0.

Varžovų vartų bombardavimas antrame kėlinyje padvigubėjo. Šioje dvikovos pusėje SC „Šilo“ futbolininkai įmušė dar 10 įvarčių.

49-ąją minutę šiame sezone „atsidarė“ ir Tomas Raštutis. Po Igno perdavimo, pastarojo smūgiuotas kamuolys šeštą kartą suspurdėjo Vilniaus komandos vartų tinkle.

Per paskutinį rungtynių pusvalandį pasipylė tikras įvarčių tornadas. 58-ąją minutę, po keliamo kampinio prie varžovų vartų, nuo baudos aikštės prieigų kamuolį į BFA vartus pasiuntė taip pat pirmą įvartį šiame sezone įmušęs Mantas Gudelevičius – 7:0.

63-ąją minutę L.Karpavičius „skolą grąžino“ T.Kvietkauskui... Lukas „uždirbo“ 11 m baudinį. Jį T.Kvietkauskas sėkmingai realizavo – 8:0.

Neilgai trukus dar 3 įvarčius 73, 76 ir 77 minutę pridėjo Ignas Raštutis. Rezultatas išsipūtė iki 11:0.

Na, o triuškinimą baigė Tadas Kvietkauskas. Po jo įvarčių 78, 79, 82 ir 88 minutę SC „Šilo“ įmuštų įvarčių kiekis išaugo iki 15.

Arti pirmo sezono įvarčio buvo ir Domantas Bražiūnas, tačiau nuo 11 m atžymos jo smūgiuotą kamuolį Vilniaus komandos vartininkas atrėmė. Dvikova baigėsi sausa SC „Šilo“ ekipos pergale, užtikrinusi bent turui trečią poziciją pirmenybėse.

Artimiausias rungtynes Kazlų Rūdos komanda žais išvykoje birželio 10-ąją su ant kulnų lipančiais Kauno „Tauro“ futbolininkais, kurie bendroje įskaitoje nuo SC „Šilo“ atsilieka vos vienu tašku.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ sudėtis: Julius Bieliauskas, Egidijus Bindokas (56‘ Justas Stanionis), Osvaldas Šarauskas (40‘ Kristupas Besarabovas), Lukas Vaitukaitis, Mantas Gudelevičius, Ignas Raštutis, Tadas Kvietkauskas, Lukas Ruseckas, Tomas Raštutis (69‘ Domantas Bražiūnas), Lukas Karpavičius, Airidas Sidaravičius.