Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: Rungtynėse su "Žalgiriu B" dominavęs SC "Šilo" jaunimas vilniečiams nusileido

Rungtynėse su "Žalgiriu B" dominavęs SC "Šilo" jaunimas vilniečiams nusileido

Rungtynėse su Žalgiriu B dominavęs SC Šilo jaunimas vilniečiams nusileido

Sekmadienio vidurdienį Kazlų Rūdos miestelio futbolo stadione susikovė D.Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda su Vilniaus „Žalgiriu B“.

Tai buvo LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono IV turo rungtynės. Varžovas Kazlų Rūdos futbolininkams buvo išties grėsmingas.

Vilniečiai per pirmas trejas rungtynes skynė pergales įspūdingais rezultatais. „Žalgirio B“ futbolininkai per šią atkarpą buvo įmušę 27 įvarčius, o praleidę vos 2.

Šįkart vilniečiai susidūrė su solidžiu pasipriešinimu. Nors „Žalgiris B“ iškovojo pergalę rezultatu 2:1 (1:1), tačiau SC „Šilo“ jaunimas turėjo visas galimybes iškovoti bent lygiąsias. Įvartį į vilniečių vartus mušė Ignas Raštutis.

Sostinės futbolininkai šiame mače išsiskyrė techniškesniu žaidimu, tikslesniu kamuolio perdavimu, tačiau aštresnių epizodų, besibaigiančių smūgiu į vartus kur kas daugiau sukūrė SC „Šilo“ futbolininkai.

Rungtynių pradžioje pirmi standartines situacijas kūrė vilniečiai. Svečiai kėlė pora kampinių prie aikštės šeimininkų vartų, tačiau Kazlų Rūdos futbolininkai sėkmingai apsigynė, o netrukus atsakė ir gana agresyviu išpuoliu.

Jau 7-ąją minutę, po perdavimo iš dešinio krašto, I.Raštutis įbėgęs į baudos aikštę pamėgino kamuolį smūgiuoti į artimą kampą. „Žalgirio B“ komandos vartininkas kamuolį sugavo.

Nesužaidus nei pusės kėlinio, vėl vilniečiams „galvos skausmas“ buvo Kazlų Rūdos komandos atakų lyderis I.Raštutis.

Gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, jis 15-ąją rungtynių minutę prasiveržė su kamuoliu pro varžovų gynėją ir pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą, išvesdamas SC „Šilo“ komandą į priekį 1:0.

„Žalgirio B“ žaidimo praleistas įvartis neišbalansavo, tačiau perkopus kėliniui į antrą pusę vilniečiai vėl buvo priversti galvoti apie savų vartų saugumą.

25-ąją minutę, po aštraus perdavimo iš krašto, vos kelių centimetrų iki kamuolio pritrūko prie pat varžovų vartų buvusiam E.Borodeiko.

Varžovų vartus sergėjusiam G.Raliui ne kartą darbuotis teko, kuomet SC „Šilo“ atakų smaigalyje atsidurdavo I.Raštutis.

Pirmą realią progą pasižymėti Vilniaus vienuolikė susikūrė 27-ąją minutę. Tuomet vilniečiams rengiant ataką, kamuolys buvo siunčiamas atakos smaigalyje baudos aikštėje atsidūrusiam D.Žukovski, kuris vienu lietimu perkėlė kamuolį per čia pat išbėgusį iš vartų L.Jasinską ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Vėl sugrąžinti įvarčio persvarą Kazlų Rūdos komanda galėjo 38-ąją minutę. Tuomet iš aikštės gilumos kamuolį gavo L.Karpavičius, tačiau pastarajam pritrūko tikslumo.

Besibaigiant kėliniui, gana galingai smūgiavo E.Bindokas, tačiau „Žalgirio B“ vartininkas ne be vargo nukreipė kamuolį už galinės linijos. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 1:1.

Antrojo kėlinio pradžia naudingai pasisuko svečių futbolininkams. Pasinaudojus kiek stabtelėjusia SC „Šilo“ gynyba, 48-ąją minutę už gynėjų linijos kamuolį gavo D.Žukovski, kuris nieko nelaukdamas pasiuntė jį į vartų kampą ir „Žalgiris B“ išsiveržė į priekį 1:2.

Netrukus atstatyti rungtynių pusiausvyrą SC „Šilo“ futbolininkai galėjo 53-ąją minutę, kuomet varžovų baudos aikštėje su kamuoliu buvo pargriautas I.Raštutis, tačiau Kazlų Rūdos komandos futbolininkui nuo 11 m atžymos išlyginti rezultato nepavyko.

Vėlesnėmis minutėmis Kazlų Rūdos futbolininkai atakoje ir toliau daugiau dominavo, tačiau vis pritrūkdavo to galutinio tikslaus smūgio.

55-ąją minutę Vilniaus komandos vartams grasino I.Raštutis, tačiau varžovai atsipirko kampiniu, 61-ąją minutę atliekant baudos smūgį „prisišaudyti“ nepavyko A.Sidaravičiui, 76-ąją minutę „taikiklis pavedė“ gana neblogoje pozicijoje atsidūrusį su kamuoliu, po E.Bindoko perdavimo, L.Karpavičių.

Dar didesnis spaudimas iš Kazlų Rūdos komandos pusės buvo juntamas per paskutines 15 dvikovos minučių, kuomet už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas „Žalgirio B“ futbolininkas.

Tiesa, šiame dvikovos fragmente vilniečiai galėjo ir padidinti persvarą, kuomet kamuolys buvo smūgiuotas į SC „Šilo“ vartus iš kairės baudos aikštės zonos, tačiau tuomet meistriškumą pademonstravo L.Jasinskas.

Visgi vilniečiai per likusias minutes buvo priversti susikoncentruoti į gynybą. Deja, Kazlų Rūdos futbolininkams pasinaudoti žaidėjų aikštėje persvara nepavyko ir teko pripažinti lyderiaujančios komandos pirmenybėse pranašumą.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Lukas Jasinskas, Tadas Kvietkauskas, Lukas Vaitukaitis, Lukas Karpavičius, Airidas Sidaravičius, Egidijus Bindokas, Ignas Raštutis, Osvaldas Šarauskas, Darijus Grinevičius (80‘ Kristupas Besarabovas), Einoras Borodeiko (83‘ Mantas Gudelevičius), Lukas Ruseckas.