Rygoje nusileista Latvijos čempionams

Rygoje nusileista Latvijos čempionams<br>

Šiandien Rygoje Kazlų Rūdos „Šilas" žaidė pirmąsias „Ziemas kauss" turnyro rungtynes prieš Latvijos čempionus, Jūrmalos „Spartaks" ekipą.

„Šilas" sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 4-ąją minutę, po netikėto Audriaus Broko smūgio išsiveržė į priekį. Deja, gan greitai Latvijos klubui pavyko rezultatą išlyginti, o pirmojo kėlinio paskutinę minutę - ir išsiveržti priekin.

Antrajame kėlinyje buvo pasiektas vienas įvartis - 11 m baudinį į „Šilo" vartus realizavo „Spartaks" futbolininkas. Nors abi komandos turėjo progų pakeisti rezultatą, nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui švieslentė parodė skaičius 3:1 „Spartaks" naudai.

„Šilo" ekipa rungtyniavo tokia sudėtimi: P.Valinčius (46' M.Malinauskas), A.Skroblas, I.Tsyvilko, A.Brokas, V.Bagdanavičius, M.Dapkus (80' T.Kvietkauskas), A.Urbšys, Seri (46' A.Raginis), M.Radzevičius (46' E.Grigaitis), N.Mačiulis (75' G.Urba), Eli (46' R.Beniušis)