SC „Šilas" U-14 futbolininkai žengia be pralaimėjimų!

Ši besibaigiančio sausio savaitės pradžia Kazlų Rūdos SC “Šilo” komandai paženklinta trečia pergale Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionate. Pirmadienio vakarą D.Gabuževičiaus treniruojama 2004 m.g. komanda sugebėjo išplėšti tris taškus rungtynėse prieš bendraamžius iš Vilkaviškio. Akistata prieš šią Suvalkijos komandą baigėsi rezultatu 2:1.

Nors žaidimo kokybės prasme šiose rungtynėse dominavo svečiai, tačiau prisijaukinti fortūną labiau pavyko aikštės šeimininkams. Nuo pat pirmų dvikovos minučių aktyviau atakuojantys varžovai daugiau lankėsi Kazlų Rūdos aikštės pusėje, SC „Šilo” futbolininkams teko galvoti daugiau apie gynybą.

9-ąją rungtynių minutę, kazlųrūdiečiams pažeidus taisykles baudos aikštėje, Vilkaviškio futbolininkams buvo suteikta galimybė pasižymėti nuo 6 m atžymos. Šį šansą varžovai išnaudojo ir išsiveržė į priekį 1:0.

Kazlų Rūdos komandai, rungtyniavusiai be lyderio A.Blaškevičiaus, kuris šią savaitę Kauno futbolo akademijos kvietimu buvo išvykęs į atrankinę  mokomąją treniruočių stovyklą, sunku buvo rasti savo žaidimą ir atakuoti varžovų vartus sunkiai sekėsi. Pirma rungtynių pusė baigėsi minimalia vilkaviškiečių persvara.

Varžovų komanda aktyvesnė buvo ir antrame kėlinyje. Vilkaviškio futbolininkai sukūrė pora epizodų, kai po jų smūgių į Kazlų Rūdos komandos vartus, kamuolys atšoko nuo viršutinio vartų virpsto, tačiau padidinti persvaros niekaip nepavyko.

Negana to, vilkaviškiečiams patiems teko traukti kamuolį iš savų vartų. Viena iš tokių situacijų susiklostė tuomet, kai aikštės šeimininkai išsimušinėjo kamuolį iš šoninės linijos. Kamuolys buvo siųstas varžovų baudos aikštės link, kurį Vilkaviškio komandos gynėjas mėgino išmušti, tačiau kamuolys „nusipjovė“ nuo kojos ir įskriejo į savus vartus. Rezultatas tapo lygus 1:1.

Dar vieną akibrokštą varžovai patyrė, kai SC „Šilo“ futbolininkai, didžiąją rungtynių dalį puolime „tylėję“, surengė rezultatyvią ataką. Po J.Gruzdžio perdavimo, riedantį kamuolį praleido M.Aksionas. Kamuolys atsidūrė prie L.Skarupskio kojų, kuris tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį 2:1. Per likusį rungtynių laiką aikštės šeimininkai atsilaikė ir pirmą grupės varžybų etapą baigė išplėšdami pergalę.

Priminsime, kad jaunieji SC „Šilo” U-14 futbolininkai, pirmo rato grupės varžybose minimaliu rezultatu 1:0 buvo palaužę Jonavos KKSC komandą ir 5:2 – Kauno VJFM „Fortūnos” ekipą.

Praėjusį šeštadienį Dzūkijos sostinėje kitame fronte besikaunanti Kazlų Rūdos SC „Šilo” 2005 m.g. (U-13) komanda rungtyniavo su aikštės šeimininkais “Dainavos” futbolininkais. Alytiškiai sugebėjo atsirevanšuoti už pralaimėjimą, patirtą kazlųrūdiečiams rezultatu 7:2 prieš geras dvi savaites Vilniuje. Aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 3:0. Visus įvarčius Alytaus futbolininkai mušė antrame kėlinyje.