SC "Šilo" jaunieji futbolininkai draugiškame mače įveikė varžovus iš Garliavos

SC Šilo jaunieji futbolininkai draugiškame mače įveikė varžovus iš Garliavos

Jau rytoj, rugsėjo 6-ąją, į kovas Lietuvos vaikų U-13 (2005 m.g.) Pietų regiono pirmenybėse stos D.Gabuževičiaus treniruojami jaunieji futbolininkai. Kazlų Rūdos futbolo stadione SC „Šilo“ komanda 9x9 formato aikštėje jėgas turėtų išmėginti su Jonavos KKSC ekipomis. Rungtynės turėtų prasidėti 17.00.

Praėjusią savaitę kazlųrūdiečiai paskutinius pasirengimo akordus antros sezono pusės kovoms "sudėliojo“ draugiškose rungtynėse su Garliavos futbolininkais. Aikštės šeimininkai įveikė varžovus rezultatu 4:2 (1:0).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau geriau išnaudoję susikurtas progas dar pirmoje pirmo kėlinio pusėje pirmi pasižymėti sugebėjo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Aukšta trajektorija varžovų vartų link skriejantį kamuolį pasitiko M.Aksionas, kuris kovodamas dėl kamuolio su varžovu, sugebėjo nukreipti jį į garliaviškių vartus ir SC „Šilo“ futbolininkai išsiveržė į priekį 1:0. Pirmoje dvikovos dalyje tai buvo vienintelis įmuštas įvartis.

Antrame kėlinyje pagausėjo aštresnių aikštės šeimininkų išpuolių ir tai netrukus davė apčiuopiamą rezultatą. Dar pirmomis jo minutėmis Kazlų Rūdos komandos persvarą padidino S.Venckevičius. Po baudos smūgio, atliekamo netoli Garliavos vartų, kazlųrūdiečio siųstas kamuolys atšokęs nuo žemės suspurdėjo varžovų vartų tinkle – 2:0.

Garliavos komandos vartininkas buvo priverstas dar kartą traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. Iš abiejų komandų futbolininkų grūsties „išlįsti“ su kamuoliu ir pasiųsti jį į vartus sugebėjo M.Aksionas. Augantį SC „Šilo“ komandos pranašumą garliaviškiai kiek sušvelnino. Po baudos smūgio, atšokus kamuoliui nuo Kazlų Rūdos futbolininkų, varžovai turėjo galimybę kartoti smūgį ir rezultatas tapo 3:1.

Bet kokias viltis Garliavos futbolininkams dar labiau priartėti ir sugrąžinti intrigą į rungtynes nubraukė A.Blaškevičius, po kurio tikslaus smūgio, SC „Šilo“ pranašumas tapo 4:1. Varžovų komanda, kapsint paskutinėms dvikovos sekundėms, dar kartą sušvelnino rezultatą ir akistata baigėsi 4:2.