SC "Šilo" jaunimas pranoko Ukmergės futbolininkus

SC Šilo jaunimas pranoko Ukmergės futbolininkus

Kazlų Rūdos futbolo stovykloje savaitė prasidėjo džiugiomis žiniomis. Pirmadienį Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunimas LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono VI turo rungtynėse rezultatu 2:0 (2:0) įveikė Ukmergės sporto centro vienuolikę.

Šiose rungtynėse pasižymėjo Lukas Karpavičius ir Ignas Raštutis. Tai ketvirta D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos pasiekta  pergalė iš šešių galimų.

Rungtynių iniciatyvą nuo pat pirmų minučių perėmė aikštės šeimininkai, kurie nieko nelaukdami kibo varžovams į atlapus ir dar neįpusėjus kėliniui pasiekė du įvarčius.

Pirmasis iš jų krito 13-ąją rungtynių minutę. Tuomet, kairiame krašte prasižengus Ukmergės futbolininkams, buvo skirtas baudos smūgis. Tado Kvietkausko baudos aikštėn siunčiamą kamuolį į vartus nukreipė Lukas Karpavičius ir SC „Šilo“ ekipa išsiveržė į priekį – 1:0.

Prabėgus vos kelioms minutėms vėl atakoje buvo matomi aikštės šeimininkai. 17-ąją iš aikštės gilumos kamuolį į baudos aikštės prieigas gavo Ignas Raštutis, kuris įsiveržė su juo į baudos aikštelę ir padvigubino aikštės šeimininkų persvarą.

Šią euforiją kiek apkartino kėlinio viduryje Luko Rusecko gauta trauma kovojant su varžovu dėl kamuolio. Tuomet SC „Šilo“ komanda buvo priversta atlikti keitimą.

Tai neišbalansavo komandos žaidimo ir Kazlų Rūdos komanda toliau dominavo rungtynėse. Tiesa, pirmasis kėlinys taip ir baigėsi, aikštės šeimininkams pirmaujant 2:0.

Antroje dvikovos pusėje  vėl aštresniais išpuoliais pasižymėjo SC „Šilo“ futbolininkai. Kazlų Rūdos komanda varžovus bausti įvarčiais galėjo ne kartą ir ne du, tačiau pritrūkdavo tikslumo.

Jau pačioje antro kėlinio pradžioje, po Osvaldo Šarausko iš šoninės linijos aikštėn grąžinamo kamuolio, prie vartų su kamuoliu priartėjo I.Raštutis, tačiau į artimą kampą jo smūgiuotą kamuolį Ukmergės vartininkas nukreipė už galinės linijos.

Pavojingu epizodu galėjo atsakyti ir svečiai, kuomet už gynėjų linijos su kamuoliu kairiu kraštu kūrė vienas iš ukmergiškių, tačiau priartėjus prie baudos aikštės svečių futbolininkas sugalvojo apsisukti ir aikštės šeimininkai spėjo grįžti į gynybines pozicijas.

Tuo tarpu SC „Šilo“ atakos liejosi viena po kitos. 62-ąją minutę rezultatyviausias Kazlų Rūdos komandos futbolininkas I.Raštutis atsidūrė vėl baudos aikštėje su kamuoliu ir pamėgino smūgiuoti.

Ukmergės vartininkas kamuolį atrėmė, tačiau ataką pratęsė Osvaldas Šarauskas. Po jo skersuoto kamuolio, smūgiuoti baudos aikštėje mėgino Kristupas Besarabovas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Sekančios atakos metu, po L.Karpavičiaus perdavimo, tikslumo smūgiuojant pritrūko E.Borodeiko.

Besibaigiant rungtynėms nemenką šansą padidinti persvarą turėjo ir E.Bindokas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį vartininkas atrėmė.

Netrukus I.Raštučio siųstu kamuoliu nepavyko maksimaliai pasinaudoti broliui T.Raštučiui. Pastarojo smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Nepaisant aštrių atakų gausos iš Kazlų Rūdos komandos pusės, bendras rungtynių rezultatas ir išliko nepakitęs. SC „Šilo“ futbolininkai po šios pergalės ir toliau išlieka trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Lukas Jasinskas, Egidijus Bindokas, Lukas Ruseckas (22‘ Mantas Gudelevičius), Darijus Grinevičius (56‘ Kristupas Besarabovas), Osvaldas Šarauskas, Lukas Karpavičius (79‘ Justas Stanionis), Tadas Kvietkauskas, Einoras Borodeiko (75‘ Tomas Raštutis), Lukas Vaitukaitis, Ignas Raštutis, Airidas Sidaravičius.