SC "Šilo" U-10 futbolininkas - "Wellkid lygos" Pietų regiono mėnesio startuolis

LVJFA U-10  „Wellkid lygos“ 7x7 futbolo čempionate šįmet varžosi itin gausus komandų būrys. Per Lietuvą jų susidaro daugiau nei septyniasdešimt.

 

Visos komandos suskirstytos į keturis regionus. Vito Kirtiklio treniruojami Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai rungtyniauja Pietų regione ir dėl kelialapių į finalinį etapą varžosi su kitomis keturiolika komandų.

 

Šio čempionato organizatoriai dar praėjusį mėnesį buvo paskelbę Startuolio konkursą, kurio metu čempionato rėmėjas „Wellkid“ įsteigė prizus žaidėjams, kurie atsiskleis įvairiais aspektais šio sezono gegužės, birželio, rugsėjo ir spalio mėnesiais.

 

Pirmasis – Startuolio prizas buvo skirtas tiems, kurie pasak organizatorių, „šią gegužę „štampavo“ įvarčius kaip Mohamed Salah, skirstė rezultatyvius perdavimus kaip tikri dispečeriai ir atakų sūkuryje jautėsi kaip rykliai vandenyne...“

 

Taigi, džiugu pažymėti, kad tarp Pietų regiono komandų minėtos nominacijos laureatu tapo Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunasis futbolininkas Simas Laukaitis. Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų augančiu talentu ir tikimės, kad šis minipripažinimas kazlųrūdiečiui pridės papildomos motyvacijos siekti aukštų rezultatų.