SC "Šilo" U-13 futbolininkai į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmuosius taškus

SC Šilo U-13 futbolininkai į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmuosius taškus

Lietuvos mokinių 2005 m.g. Pietų regiono 9x9 futbolo pirmenybės daugumai komandų jau gerokai įsibėgėjo. Tuo tarpu jauniesiems kazlųrūdiečiams dėl objektyvių aplinkybių kol kas teko žaisti vos vienerias rungtynes. Dar dvejomis dvikovomis D.Gabuževičiaus treniruojama komanda praėjusį penktadienį pasipildė Prienuose. SC „Šilo“ varžovais buvo bendraamžiai iš Druskininkų ir aikštės šeimininkai Prienų KKSC futbolininkai.

Pirmoje akistatoje prieš Druskininkus Kazlų Rūdos komanda dominavo nuo pat pirmų dvikovos minučių. Jau iki pirmo kėlinio pabaigos SC „Šilo“ komanda varžovams atseikėjo keturis įvarčius, savo vartus išsaugodama sausus.

Ta pati žaidybinė tendencija išliko ir antro kėlinio metu, kuriame kazlųrūdiečiai pasižymėjo dar tris kartus ir laimėjo rungtynes rezultatu 7:0. Hetriku šiose rungtynėse pasižymėjo Rimantas Gruzdys. Vieną iš įvarčių jaunasis kazlųrūdietis įmušė po komandos kolegos skersuoto kamuolio smūgiuodamas galva. Taikliais smūgiais varžovų vartus paženklino Simas Venckevičius ir Matas Aksionas.

Kazlų Rūdos futbolininkams nesusiklostė antrosios rungtynės su aikštės šeimininkais prieniškiais. Ne kartą oficialiose varžybose varžovus įveikusi SC „Šilo“ komanda šįkart turėjo pripažinti bendraamžių iš Prienų pranašumą.

Pirmasis įvartis į D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos vartus krito 5-ąją rungtynių minutę. Nors varžovas gavo kamuolį ir nukūrė link SC “Šilo” vartų būdamas nuošalėje, tačiau aikštės teisėjo švilpukas tylėjo ir tądien vartus gynęs K.Vyšniauskas buvo priverstas kamuolį traukti iš vartų tinklo. Pirma dvikovos dalis ir baigėsi minimalia varžovų persvara.

Antrame kėlinyje Prienų futbolininkai “užsidirbo” baudos smūgį. Iš ganėtinai didelio atstumo baudos aikštėn siųstas kamuolys pataikė į virpstą, o nuo jo ir į Kazlų Rūdos komandos vartininką. Kamuolys tuomet atšokęs nuo jo “keliavo” į vartus, tačiau paskutinę akimirką ranka pasidarbavo SC “Šilo” komandos futbolininkas ir už tai buvo skirtas 6 m baudinys. Jį sėkmingai realizavo prieniškiai, kurie padidino pranašumą iki 2:0.

Kazlų Rūdos futbolininkai pradėjo daugiau spausti tuomet varžovus ir tai netrukus davė apčiuopiamų rezultatų. Sėkmingai tos dienos dvikovose pasirodęs R.Gruzdys rezultatą sušvelnino - 2:1.

Vis dėlto per likusias dešimt dvikovos minučių išlyginti rezultato SC “Šilui” nepavyko. Aikštės šeimininkai pasinaudojo kazlųrūdiečių “padidėjusiu dėmesiu” Prienų komandos vartams ir po greitos kontroatakos sugebėjo įmušti įvartį ir baigti rungtynes švenčiant pergalę rezultatu 3:1.