SC "Šilo" U-14 futbolininkai nusileido vieniems iš regiono pirmenybių lyderių

LVJFA U-14 II lygos Pietų regiono pirmojo rato dvikovos artėja finišo link. Vakar Kaune paskutines jo rungtynes sužaidė D.Gabuževičiaus treniruojama 2005 m.g. komanda.

Dvikova vyko su vienais iš šio regiono lyderių „Tauro“ vienuolike. Aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 4:0 (2:0).

Kazlų Rūdos komanda nuo varžovų išpuolių laikėsi kiek daugiau nei pusę kėlinio. 21-ąją minutę, po kauniečio skersuoto kamuolio, pastarasis po rikošeto suspurdėjo vartų tinkle ir „Tauras“ išsiveržė į priekį. Tuomet įvarčio autoriumi buvo I.Vyšniauskas.

Antrasis įvartis į SC „Šilo“ vartus krito besibaigiant kėliniui. Varžovų futbolininkas I.Dzvonkus prasiveržė su kamuoliu kraštu ir padvigubino savo komandos persvarą – 2:0.

Kazlų Rūdos komandos puolimas taip pat nebuvo nulinėje padaloje. Pora kartų prieš varžovų vartus buvo su kamuoliu pasirodęs M.Aksionas, tačiau įveikti Kauno komandos vartininko nepavyko.

Dar viename epizode prie varžovų vartų buvo skirtas baudos smūgis, tačiau S.Venckevičiaus smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Antrame kėlinyje varžovai pasižymėjo dar du kartus. 45-ąją minutę Kazlų Rūdos baudos aikštėje buvo pargriautas vienas iš Kauno futbolininkų ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo T.Šulskis – 3:0.

Na, o 53-ąją minutę gražų įvartį, po skersuoto kamuolio, siunčiant jį vienu lietimu į vartų stačiakampį įmušė I.Dzvonkus – 4:0.

Susiklosčius ir tokiai situacijai SC „Šilo“ futbolininkai turėjo galimybę pasižymėti. 58-ąją minutę per vartus palikusį „Tauro“ vartininką kamuolį pamėgino perkelti M.Aksionas ir tai atliko gana sėkmingai, tačiau kaunietis rankomis lietė kamuolį jau palikęs baudos aikštę ir už tai jis buvo priverstas palikti aikštelę. Tokia kaina Kauno komanda įvarčio išvengė.

Per likusį laiką nei viena iš komandų nepasižymėjo. Nepaisant taip susiklosčiusių rungtynių, pasak Kazlų Rūdos komandos trenerio, pagirtinai šiame mače sužaidė SC „Šilo“ vidurio gynėjai R.Botyrius, J.Gruzdys, rungtyniavę pasiaukojančiai ir sugebėję apsiginti ne nuo vienos varžovų atakos.

Sekančias jau antrojo rato rungtynes Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai žais ateinantį pirmadienį, gegužės 28 d. Varžovas – Druskininkų sporto centras. Rungtynių pradžia – 18.00.