SC "Šilo" U-19 futbolininkai įveikė Kėdainių "Nevėžio" jaunimą

Dar viena puikia pergale LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse nudžiugino Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunimo komanda.

Praėjusį sekmadienį kazlųrūdiečiai išvykoje rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikę ir iškovojo paeiliui antrą pergalę. Kazlų Rūdos komandoje pasižymėjo Ignas Raštutis ir Egidijus Bindokas.

Rungtynėse su vidurio Lietuvos komanda kovingumo, vyriško pasistumdymo ir emocijų nestigo.

Dvikova prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Pavojingų išpuolių buvo surengę tiek „Nevėžio“, tiek Kazlų Rūdos futbolininkai.

Vienas pavojingesnių epizodų iš „Nevėžio“ komandos pusės buvo užfiksuotas, kuomet iš aikštės gilumos varžovas gavęs kamuolį prasiveržė SC „Šilo“ aikštės kraštu ir mėgino smūgiuoti į vartus, tačiau smūgiuotą kamuolį Lukas Jasinskas blokavo.

Neilgai trukus savo šanso nepraleido Kazlų Rūdos futbolininkai.

25-ąją rungtynių minutę puikų įvartį į varžovų vartus mušė Ignas Raštutis. Gavęs kamuolį iš aikštės gilumoje buvusio Airido Sidaravičiaus, jis akimirkai prieš Kėdainių komandos  gynėjus su kamuoliu stabtelėjo.

SC „Šilo“ futbolininkas akimirksniu įvertino situaciją, kad į vartus nespėja grįžti varžovų vartininkas ir Ignas pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimą vartų kampą, išvesdamas SC „Šilo“ komandą į priekį 1:0.

Besibaigiant pirmam kėliniui, Kazlų Rūdos komandos žaidimo sparta kiek sumažėjo. Savo ruožtu varžovai spaudė SC „Šilo“ futbolininkus, žūtbūt stengdamiesi išlyginti rezultatą, tačiau realesnių progų tai padaryti nesukūrė.

Kone be klaidų šiose rungtynėse kovėsi Kazlų Rūdos komandos vartininkas Lukas Jasinskas, kuris sugebėdavo susirinkti visus aukšta trajektorija adresuojamus kamuolius į baudos aikštę ir tinkamai pradėdavo žaidimą nuo savų vartų. Pirma dvikovos dalis baigėsi minimalia SC „Šilo“ persvara.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Nevėžis“ spaudė Kazlų Rūdos futbolininkus ir antrame kėlinyje. Suvalkijos miestelio vienuolikė pasikliovė tuomet kontroatakomis.

Viename iš tokių epizodų varžovų spraga pasinaudojo Lukas Karpavičius, kuris nuo aikštės vidurio kūrė su kamuoliu kėdainiškių vartų link, tačiau paskutinę akimirką minėtam futbolininkui pritrūko jėgų  smūgiui į vartus.

Kazlų Rūdos futbolininkai savo visvien pasiekė. Rungtynėms einant į pabaigą, 81-ąją minutę kampinį prie varžovų vartų „uždirbo“ Ignas Raštutis.

Nuo jo gairelės kamuolį į baudos aikštę siuntė Airidas Sidaravičius. Į baudos aikštės prieigas atšokus kamuoliui, pirmas prie jo suskubo Egidijus Bindokas, kuris kairiame krašte suklaidino pora „Nevėžio“ futbolininkų, pasiuntė kamuolį į vartus ir SC „Šilo“ persvarą padidino iki 2:0.

Dar vieną įvartį Kazlų Rūdos komanda galėjo mušti besibaigiant rungtynėms, kuomet vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūrė Ignas Raštutis, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į šoninį virpstą.

Per likusias keletą minučių nei viena iš komandų nepasižymėjo ir aikštės teisėjas fiksavo SC „Šilo“ futbolininkų pergalę.

Sekančias rungtynes Kazlų Rūdos komanda žais jau šį sekmadienį, balandžio 29-ąją dieną. SC „Šilo“ varžovas – vienas iš šių pirmenybių lyderių, Vilniaus „Žalgiris B“. Dvikovos pradžia – 12.00.

Rungtynėse su „Nevėžiu“ SC „Šilo“ gretose rungtyniavo: Lukas Jasinskas, Lukas Ruseckas, Einoras Borodeiko, Ignas Raštutis, Egidijus Bindokas, Lukas Vaitukaitis, Darijus Grinevičius, Osvaldas Šarauskas, Tadas Kvietkauskas, Lukas Karpavičius, Airidas Sidaravičius.

Komandai taip pat padėjo Kristupas Besarabovas, Dominykas Besarabovas, Mantas Gudelevičius, Tomas Raštutis, Domantas Bražiūnas, Justas Stanionis.