SC "Šilo" U-9 futbolininkai - "Kazlų Rūdos sporto centro taurės" nugalėtojai

SC Šilo U-9 futbolininkai - Kazlų Rūdos sporto centro taurės nugalėtojai<br>

 

Lygiai prieš savaitę finišavo U-9 vaikų futbolo turnyras, skirtas „Kazlų Rūdos sporto centro taurei laimėti“.

 

Jame dalyvavo Prienų KKSC, Kybartų „Sveikatos“ ir V.Kirtiklio treniruojami Kazlų Rūdos SC „Šilo“ mažieji futbolininkai.

 

Priminsime, kad turnyras susidėjo iš trijų etapų. Pirmasis vyko Prienuose, antrasis Kybartuose, na ir baigiamasis etapas finišo liniją kirto Kazlų Rūdoje.

 

Visuose etapuose komandos rungtyniavo vieno rato sistema ir kaupdami taškus rengė dirvą paskutiniams tarpusavio pasimatymams.

 

Prieš pat trečiąjį etapą geriausias startines pozicijas turėjo turnyro šeimininkai, Kazlų Rūdos futbolininkai. Jie po ketverių rungtynių turėjo surinkę 10 taškų.

 

Komplikuotesnėje startinėje pozicijoje, siekiant tapti šio turnyro nugalėtoju buvo Kybartų futbolininkai, kurie baigiamąjį etapą pradėjo turėdami 6 taškus.

 

Bendraamžiai iš Prienų savo arsenale turėjo tašką. Didesnių pokyčių neįvyko ir baigiamajame šio turnyro etape.

 

Pirmose rungtynėse Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai rezultatu 4:0 įveikę prieniškius ir nulinėmis lygiosiomis sužaidę su Kybartų „Sveikatos“ futbolininkais su 14 taškų kraičiu tapo „Kazlų Rūdos sporto centro taurės“ laimėtojais.

 

Antroji vieta atiteko kolegoms iš Kybartų, kurie prieniškius įveikė rezultatu 4:1 ir galutinėje įskaitoje surinko 10 taškų. Prienų mažiesiems futbolininkams atiteko trečioji pozicija.

 

Komandos pasidabino turnyro organizatoriaus įsteigtais medaliais. Na, o individualiai pasižymėjusiems šioje trilogijoje futbolininkams buvo įteikti ir specialūs prizai.

 

Geriausiu viso turnyro gynėju buvo pripažintas Justas Žūkas (Kazlų Rūdos SC „Šilas“). Geriausio turnyro vartininko trofėjus atiteko Prienų KKSC atstovui Adoniui Šalčiui, o geriausiu puolėju pripažintas Nojus Ochrimenko (Kybartų „Sveikata“).

 

Geriausiais žaidėjais komandose tapo Vakaris Aukštakalnis (SC „Šilas“), Salvijus Batkevičius (Prienų KKSC) ir Leonardas Markauskas („Sveikata“).