SC "Šilo" U13 futbolininkai 9x9 futbolo čempionato dvikovose neliko be taškų

SC Šilo U13 futbolininkai 9x9 futbolo čempionato dvikovose neliko be taškų

Lietuvos vaikų U13 Pietų regiono 9x9 futbolo čempionato antra sezono pusė gerokai įsibėgėjo. Praėjusį ketvirtadienį dar dvejas rungtynes Kazlų Rūdos futbolo aikštėje sužaidė D.Gabuževičiaus treniruojami SC „Šilo“ futbolininkai.

 

Pagal varžybų tvarkaraštį, tądien pirmame susitikime SC „Šilo“ jaunieji futbolininkai jėgas išmėgino su Kauno VJFM „Ąžuolu“. Antrose rungtynėse laikinosios sostinės futbolininkai susikovė su Alytaus SRC ekipa ir paskutinėse to turo rungtynėse alytiškiai susitiko akis į akį su D.Gabuževičiaus treniruojama komanda.

 

Dvikovą prieš „Ąžuolą“ kazlųrūdiečiai pradėjo aktyviau, daugiau lankėsi varžovų aikštės pusėje ir tai netrukus davė apčiuopiamų rezultatų. Po M.Aksiono skersuoto kamuolio iš dešinio aikštės krašto, kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Kauno baudos aikštėje lankęsis R.Gruzdys ir SC „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0. Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmoji rungtynių dalis.

 

Antrame kėlinyje iniciatyvą perėmė Kauno futbolininkai, kurie rezultatą išlygino – 1:1. Daugiau per dvikovą nei viena ekipa lemiamos persvaros neįgijo ir komandos pasidalino po tašką.

 

Antrose rungtynėse, vykusiose tarp Kauno ir Alytaus komandų, aistrų taip pat netrūko. Dzūkijos sostinės futbolininkai be atsako buvo įmušę keturis įvarčius, tačiau VJFM „Ąžuolas“ sugebėjo rungtynėse išsikapanoti iš duobės ir akistata tarp šių komandų baigėsi taip pat lygiosiomis - 4:4.

 

Paskutinėje tos dienos dvikovoje tarp SC „Šilo“ ir Alytaus ekipų, vėl galingiau ją pradėjo svečių futbolininkai, kurie buvo išsiveržę į priekį 2:0. Kazlų Rūdos komanda taip pat mėgino lipti iš duobės ir rezultatą sušvelnino 2:1. Atkakliai besipriešinusiems kazlųrūdiečiams pakartoti Kauno komandos scenarijaus prieš Alytų nepavyko ir rungtynės baigėsi minimalia dzūkų persvara – 2:1.