Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: SC "Šilo" U14 futbolininkai nusileido Kauno "Olimpui"

SC "Šilo" U14 futbolininkai nusileido Kauno "Olimpui"

LVJFA U-14 II lygos Pietų regiono futbolo pirmenybės jau įsibėgėjo. Pirmi žingsniai jose nelengvi Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandai, kurioje ne vienas ir ne du futbolininkai, rungtyniaujantys su vyresniais varžovais.

Gegužės 3-sios popietę D.Gabuževičiaus treniruojama komanda jėgas išmėgino su Kauno FM „Olimpo“ vienuolike. Deja, pirmosios šio sezono namų rungtynės Kazlų Rūdos futbolininkams nesusiklostė.

Aikštės šeimininkai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 0:4 (0:1).

Kauno komandos futbolininkai dominavo jau pirmoje dvikovos pusėje ir daugiau lankėsi šeimininkų baudos aikštės prieigose.

SC „Šilo“ futbolininkams teko koncentruotis daugiau į gynybą. Joje taip pat ne viskas klostėsi taip, kaip norėtųsi.

9-ąją rungtynių minutę kamuolį nuo savų vartų baudos aikštėje mėgino pasiųsti už galinės linijos vienas iš Kazlų Rūdos komandos futbolininkų, tačiau tinkamai to padaryti nepavyko ir kamuolys pasiekė savų vartų tinklą – 0:1.

Nepaisant nemalonaus akibrokšto, po praleisto įvarčio aikštės šeimininkai turėjo ne vieną šansą rezultatą išlyginti.

Praėjus keletui minučių po šio epizodo, Kazlų Rūdos ekipai lankantis varžovų aikštės pusėje, kamuolį smūgiavo R.Gruzdys, tačiau kamuolys pataikė į viršutinį vartų virpstą.

Dar viename epizode vėl nebloga galimybe išlyginti rezultato nepasinaudojo M.Aksionas. Po R.Gruzdžio perdavimo iš krašto, baudos aikštėje atsidūrusiam SC „Šilo“ komandos puolėjui pritrūko tikslumo.

Dar nesibaigus pirmam kėliniui abi komandos pasikeitė pavojingais epizodais. Kauno komandos futbolininkas T.Pranauskas buvo atsidūręs su kamuoliu arti Kazlų Rūdos komandos vartų.

Laikinosios sostinės futbolininkas atliko smūgį, tačiau į kamuolį sureagavo SC „Šilo“ vartus gynęs J.Kupčinskas, o jau sekančiame epizode vienas prieš varžovų vartus su kamuoliu kūrė M.Aksionas.

Deja, SC „Šilo“ futbolininkui pasižymėti nepavyko, kamuolys švilpė virš vartų.  Pirmas kėlinys baigėsi varžovams turint minimalią persvarą.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkams niekaip nesisekė baudos aikštėje „švariai“ gintis. Į SC „Šilo“ vartus buvo paskirti du 11 metrų baudiniai, kuriuos sėkmingai 45-ąją ir 58-ąją minutę realizavo U.Vaitiekaitis, padidindamas „Olimpo“ persvarą iki 0:3.

Kauno komandos atakų lyderis šiame mače pasižymėjo hetriku. 62-ąją rungtynių minutę jis atliko dar vieną tikslų smūgį ir laikinosios sostinės ekipa iškovojo pergalę.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ startinė sudėtis: Justas Kupčinskas, Rimas Gruzdys, Armandas Lelešius, Simas Bočys, Lukas Buragas, Matas Aksionas, Ervinas Paliokas, Rokas Botyrius, Simas Venckevičius, Jonas Gruzdys, Jorintas Naujokaitis.