Sekmadienį prie starto linijos stos Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-19 komanda

Sekmadienį prie starto linijos stos Kazlų Rūdos SC Šilo U-19 komanda<br>

Kazlų Rūdos futbolui nusimato ne mažiau aktyvus sezonas nei praėjusiais metais. Panašu, kad šįmet turėsime tris nedidelio miestelio jaunimo ir vaikų komandas, kurios dalyvaus LFF rengiamose pirmenybėse, čempionatuose.

 

Pirmi prie starto linijos stos jau „vyriausiojo“ (2000 m.g. ir jaun.) jaunimo karta. Jau sekmadienį, balandžio 14-ąją, numatyta išvyka į Aukštaitijos sostinę – Panevėžį, kuriame Dariaus Gabuževičiaus ugdomas jaunimas susikaus su šeimininkais FA-FK „Panevėžys B“ vienuolike. Numatoma rungtynių pradžia – 11.00.

 

Didžiajai daliai SC „Šilo“ futbolininkų tai jau bus trečiasis sezonas šiose pirmenybėse. Tiesa, dėl amžiaus cenzo su komanda šįmet atsisveikino net keletas pajėgių futbolininkų – 1999 metais gimę Tadas Kvietkauskas, Lukas Jasinskas, Lukas Karpavičius ir Lukas Ruseckas.

 

Nepaisant to, neabejojame, kad komanda parako turi ir tikimės, kad ji nudžiugins šiame sezone ne viena pergale.

 

LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regione be jau įvardintos Panevėžio FA-FK „Panevėžio B“ ekipos, Kazlų Rūdos kariaunos lauks dar šeši iššūkiai pirmo rato susitikimuose.

 

Tai jau pažįstamos Visagino SC, Kauno SM „Tauro B“, Kėdainių FK „Nevėžio“, Jonavos FK „Jonavos“ komandos. D.Gabuževičiaus treniruojamas jaunimas išmėgins jėgas ir su Vilniaus FK „Panerio“-SK „Polonijos“ bei Alytaus SRC-FK „Vidzgirio“ ekipomis.

 

Priminsime, kad šiose pirmenybėse Kazlų Rūdos futbolininkai prieš pora metų Pietų/Rytų regione buvo iškovojusi ketvirtąją vietą, na o praėjusiame sezone mūsų nedidelio miestelio jaunimui pavyko iškovoti ir trečiąją poziciją...