Sekmadienį visi futbolo keliai ves į Kazlų Rūdą!

Sekmadienį visi futbolo keliai ves į Kazlų Rūdą!

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolo klubą nuo svajonės išsipildymo skiria vos vienas žingsnis. LFF Pirmos lygos lyderiai sekmadienį namuose 14 val. priims Gargždų „Bangą“ ir pergalės atveju pasidabins aukso medaliais.

 

Šis Pirmos lygos sezonas kol kas klostosi pagal patį įdomiausią scenarijų ir komanda, kuriai atiteks titulas, paaiškės tik paskutiniajame ture. Gedimino Jarmalavičiaus ir Sauliaus Vikerto treniruojamas Kazlų Rūdos „Šilas“ šiuo metu savo sąskaitoje turi 69 taškus ir dviem taškais lenkia savo artimiausius konkurentus „Palangą“.

 

Matematika paprasta – pergalės prieš „Bangą“ atvejų Kazlų Rūdos „Šilas“ taps pirmenybių nugalėtoju, nepriklausomai nuo rezultato „Palangos“ ir „Žalgirio B“ rungtynėse. Būtent tai ir yra lyderių tikslas.

 

„Šilčiausi ir patriotiškiausi jausmai Kazlų Rūdos futbolininkų atžvilgiu, nes jie šiame sezone atliko tiesiog neįmanomą dalyką. Mūsų mažas miestelis kovoja su didžiaisiais Lietuvos miestais ir laimi. Tai yra džiugu, širdis džiaugiasi matant tokius rezultatus“, - prieš svarbiausias rungtynes Kazlų Rūdos miesto istorijoje kalbėjo miesto meras Vytautas Kanevičius.

 

„Visi žinome, jog iki mūsų tikslo liko vos vienas žingsnis ir jis truputį neramina. Natūralu, kad yra kažkoks jauduliukas. Šis žingsnis bus pats sudėtingiausias, tai bus visų šiame sezone nuveiktų darbų įvertinimas. Pirmaujame nuo pat pirmojo turo ir nesinori nulipti nuo šio laiptelio. Atiduosime visas jėgas ir kausimės tik dėl pergalės“, - apie artėjantį mūšį su ne vieną sezoną A lygoje žaidusia „Banga“ mintimis dalinosi vyriausiasis treneris G. Jarmalavičius.

 

Sekmadienio rungtynėse žiūrovų lauks daugybė malonių staigmenų, o tam, kad futbolo gerbėjų neatbaidytų šaltukas, visi žiūrovai bus vaišinami karšta arbata.

 

„Kviečiu visus žiūrovus atvykti ir palaikyti mus svarbiausiame mūšyje miesto futbolo istorijoje. Esame dėkingi jiems už palaikymą viso sezono metu ir stengsimės padaryti viską, kad padovanotume puikų reginį“, - tęsė G. Jarmalavičius.

 

Puikų žiūrovų palaikymą viso sezono metu akcentavo ir komandos kapitonas Andrius Urbšys. „Esame nusiteikę šimtu procentų ir padarysime viską, kad taptume čempionais. Žiūrovai mus visada labai gausiai palaiko, o šį kartą tikimės išskirtinio palaikymo. Tik visi kartu galime pasiekti savo tikslą. Kviečiu visus atvykti į stadioną!“, - ragino A. Urbšys.

 

Lemiamos rungtynės dėl LFF Pirmos lygos titulo jau šį sekmadienį 14 val. vyks Kazlų Rūdoje. Įėjimas – nemokamas. Kurkime istoriją kartu!