Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: "Šilas" dalyvaus "Žiemos taurės" turnyre

"Šilas" dalyvaus "Žiemos taurės" turnyre

Šilas dalyvaus Žiemos taurės turnyre

LFF Pirmos lygos nugalėtojai Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai vasario mėnesį dalyvaus Latvijos aukščiausios futbolo lygos organizuojamame „Žiemos taurės“ turnyre.

 

Savo debiutiniam sezonui A lygoje „Šilas“ pradėjo ruoštis vos pasibaigus sezonui. Klubas aktyviai dirba ne tik komplektuodamas komandą, bet ir planuodamas pasiruošimą artėjančiam sezonui.

 

Treniruotes „Šilas“ pradės sausio mėnesio pirmoje pusėje, o „Žiemos taurės“ turnyre sužais du mačus. Vasario 13 d. Rygoje Kazlų Rūdos ekipa susikaus su vietos „Metta/LU“, o vasario 20 d. Latvijos sostinėje susitiks su Latvijos čempionato sidabro medalių laimėtojais „Jelgava“.

 

Šios ekipos garbę gins Mindaugas Grigaravičius ir Evaldas Razulis, kurie yra gerai žinomi ir mūsų šalies futbolo gerbėjams.

 

Iki šiol „Žiemos taurės“ turnyre dalyvaudavo tik Latvijos komandos, tačiau šiemet turnyro formatas keičiasi įtraukiant ir kaimyninių šalių klubus. Tiesa, jeigu turnyre dalyvaus visi Latvijos aukščiausios lygos klubai, tai iš Estijos ir Lietuvos dalyvių bus mažiau.

 

„Žiemos taurės“ turnyras prasidės sausio mėnesio viduryje ir turėtų baigtis antroje vasario pusėje. 

 

fksilas.lt inf. ir foto