"Šilas" draugiškose rungtynėse su "Sveikata" sužaidė lygiosiomis

Balandžio 21-ąją Kybartuose Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, besirengiantys šių metų sezono LFF II lygos Pietų zonos dvikovoms, draugiškose rungtynėse jėgas išmėgino su būsimąja lygos varžove, „Sveikatos“ vienuolike.

Tai buvo pirmos S.Vikerto treniruojamos komandos ikisezoninės rungtynės. Šioje dvikovoje užfiksuotos kovingos lygiosios – 2:2 (1:0). Įvarčius į kybartiškių komandos vartus mušė Ignas Raštutis ir Audrius Brokas.

Ieškanti optimalios komandos startinės sudėties, žaidimo braižo „Šilo“ kariauna pirmame kėlinyje buvo priversta galvoti daugiau apie gynybą.

Šioje rungtynių dalyje pavėjui žaidę ir kamuolį daugiau kontroliavę aikštės šeimininkai jos pabaigoje pirmi pasižymėjo, tačiau varžovų džiaugsmas ilgai netruko.

Antrame rungtynių kėlinyje „Šilo“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir jau pirmomis jo minutėmis po Osvaldo Šarausko perdavimo į Kybartų vartų tinklą kamuolį gana iš aštroko kampo pasiuntė Ignas Raštutis, išlygindamas rezultatą 1:1.

Spaudžiami prie savų vartų kybartiškiai realesnių progų pasižymėti iš esmės neturėjo. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komandos futbolininkai galėjo ne kartą nuginkluoti Kybartų komandos vartininką.

„Šilo“ komanda „prisišaudė“ likus rungtyniauti bene 10 minučių. Po tolimo ir tikslaus Audriaus Broko šūvio, Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį 1:2.

Deja, išsaugoti įgyto pranašumo „Šilo“ futbolininkiams nepavyko. Pačiomis paskutinėmis dvikovos minutėmis varžovai išsigelbėjo. Atliekant baudos smūgį, Kybartų futbolininko pasiųstas kamuolys suspurdėjo Kazlų Rūdos vartų tinkle. Netrukus aikštės teisėjas užfiksavo  galutinį rungtynių rezultatą – 2:2.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius (Julius Bieliauskas), Egidijus Bindokas (Osvaldas Šarauskas), Audrius Račkus, Edvinas Chmieliauskas (Šarūnas Krinickis), Karolis Raškauskas (Dominykas Skrinska), Andrius Lukšys, Tadas Kvietkauskas, Audrius Brokas, Evaldas Grigaitis, Giedrius Kazelis (Lukas Vaitukaitis), Lukas Karpavičius (Ignas Raštutis).

Nors oficialiai Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams sezonas prasidės gegužės 1-ąją išvykoje rungtynėmis su Kauno „Hegelmann Litauen“, tačiau futbolo gerbėjai komandą turės galimybę išvysti anksčiau.

Jau šį savaitgalį (balandžio 27 arba 28 d.), S.Vikerto treniruojama ekipa LFF taurės I etapo varžybose jėgas išmėgins su taip pat būsimaisiais lygos varžovais, Vilniaus „Ateities“ futbolininkais. Būsimos dvikovos datą ir laiką patikslinsime artimiausiu metu.