"Šilas" tik po permainingos kovos nusileido vieniems iš antros lygos lyderių

Šilas tik po permainingos kovos nusileido vieniems iš antros lygos lyderių

LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse kovas atnaujino Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Ketvirtadienio pavakare Suvalkijos miestelio vienuolikė jėgas išmėgino su vienais iš lygos lyderių - Kauno „Kauno Žalgirio B“ futbolininkais.

Didesnę rungtynių dalį turėjusi minimalią persvarą Kazlų Rūdos komanda jos neišsaugojo. Rungtynių pabaigoje praleidęs du įvarčius „Šilas“ nusileido laikinosios sostinės futbolininkams rezultatu 1:2. Įvartį į Kauno komandos vartus įmušė M.Radzevičius.

Pirmame kėlinyje kiek daugiau kamuolį kontroliavo svečių futbolininkai, tačiau kažko įspūdingo atakoje „Kauno Žalgirio B“ komanda nesurengė. Aštresni ir daugiau matomi atakose buvo aikštės šeimininkai. Pirmas įstabesnis epizodas buvo 16-ąją rungtynių minutę, kai į kauniečių baudos aikštę su kamuoliu įsiveržė „Šilo“ komandos lyderis A.Urbšys, tačiau smūgiuoti į vartus nespėjo, paskutinę akimirką Kauno futbolininkai spėjo išmušti kamuolį iš po kojų.

Į šį epizodą jau sekančios atakos metu atsakė „Kauno Žalgirio B“ vienuolikė: iš baudos aikštės prieigų pamėgino smūgiuoti E.Navickas, bet G.Zenkevičius kamuolį be didesnių problemų sugavo.

Artėjant pirmo kėlinio viduriui, vėl apie save priminė A.Urbšys. Atliekant baudos smūgį prie varžovų baudos aikštės, „Šilo“ lyderis akimirksniu pamatė į baudos aikštę įbėgantį M.Radzevičių, atliko jam perdavimą, tačiau pastarajam gerai „užkabinti“ kamuolio nepavyko ir varžovų vartininkas nesunkiai smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Prasidėjus paskutiniam pirmo kėlinio trečdaliui, po perdavimo kone per visą aikštę su kamuoliu varžovų baudos aikštelėje atsidūrė A.Urbšys, tačiau varžovo buvo pargriautas ir skirtas 11 m. baudinys. Jį mėgino realizuoti M.Radzevičius, tačiau „Kauno Žalgirio B“ vartus gynęs B.Pascarenco kamuolį atrėmė. Vis dėlto pirmasis prie jo suskubo M.Radzevičius, kuris tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

Neilgai trukus aikštės šeimininkų komanda turėjo gana neblogą galimybę ir padvigubinti skirtumą. 41-ąją minutę dešiniu varžovų aikštės kraštu, lydimas Kauno komandos gynėjo, su kamuoliu skuodė A.Urbšys, kuris pamėgino „perkelti“ kamuolį per iš vartų išbėgusį B.Pascarenco, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė. Pirmasis kėlinys baigėsi pirmaujant aikštės šeimininkams.

Antroje rungtynių dalyje vis daugiau ryškėjo „Kauno Žalgirio B“ komandos žaidybinis pranašumas. Sulig kiekviena minute „Šilo“ futbolininkai vis mažiau kontroliavo kamuolį, buvo priversti kone vien aklinai gintis. Prie Kazlų Rūdos komandos vartų pagausėjo kampinių, ne kartą varžovai mėgino atlikti smūgius į kamuolį iš baudos aikštės prieigų, tačiau „Šilo“ komandai išvengti įvarčio vis pavykdavo.

Vienas aštriausių epizodų iš varžovų komandos pusės buvo 76-ąją rungtynių minutę. Tuomet skersuotą kamuolį iš dešinio krašto kauniečių futbolininkas vienu lietimu baudos aikštėje mėgino pasiųsti į vartus, tačiau ne itin stipriai smūgiuotą kamuolį G.Zenkevičius atrėmė.

Vis dėlto Kauno komandos spaudimas netrukus davė ir apčiuopiamų rezultatų. 78-ąją minutę pozicine klaida Kazlų Rūdos baudos aikštės viduryje pasinaudojo varžovai. Kamuolį gavęs M.Ivanovič ja pasinaudojo, smūgiavo į vartus ir kamuolys nuo kairio virpsto suspurdėjo Kazlų Rūdos vartų tinkle. Rezultatas tapo lygus 1:1.

Tik po šio epizodo aštresniu išpuoliu sugebėjo atsakyti „Šilo“ futbolininkai. Kazlų Rūdos komandos greitos atakos metu prie pat varžovų 16 m atžymos kamuolį iš kairio krašto gavo G.Kazelis, tačiau jo smūgiuotas kamuolys prašvilpė pro vartų viršų.

Per paskutines rungtynių minutes aikštės šeimininkams nepavyko išsaugoti ir lygiųjų. 86-ąją minutę kamuolį į baudos aikštės vidurį, būdamas vos keletos metrų nuo vartų atstumu, gavo E.Baniulis, kuris sukdamasis su kamuoliu pasiuntė jį tiksliai į „Šilo“ vartus ir kauniečiai išsiveržė į priekį 1:2.

Paskutinis šansas išsigelbėti Kazlų Rūdos komandai pasitaikė keliant kampinį prie „Kauno Žalgirio B“ vartų paskutinėmis dvikovos sekundėmis, tačiau varžovai apsigynė ir iškovojo sunkią pergalę.

Kazlų Rūdos „Šilo“ sudėtis: G.Zenkevičius, E.Norkevičius, D.Dubickas (58‘ A.Miravinskas), E.Bindokas, K.Raškauskas (46‘ T.Valukonis), Š.Krinickis (46‘ G.Kazelis), T.Kvietkauskas, A.Urbšys, M.Raulynaitis, R.Barzdukas (64‘ E.Chmieliauskas), M.Radzevičius.

Kauno „Kauno Žalgirio B“ sudėtis: B.Pascarenco (58‘ P.Ilgarūbis), H.O.Buraimoh, M.Gavrilovas, K.Dargis (23‘ J.Kudirka), E.Navickas, E.Baniulis, M.Popiera (58‘ E.Jankauskas), L.Veščiūnas, P.Malakas (65‘ D.Liaudanskis), P.Fiodorovas, M.Ivanovič.