"Šilo-2" ir "Lietavos B" akistatoje - įvarčių fejerverkas

Šilo-2 ir Lietavos B akistatoje - įvarčių fejerverkas

LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse savo pasirodymą tęsia Kazlų Rūdos „Šilas-2“. Antradienį artimiausia „Šilo“ pamaina susitiko su Jonavos „Lietava B“ futbolininkais ir sužaidė itin rezultatyviai – 4:4.

Net tris įvarčius mūsų komandai įmušė puolėjas Ramūnas Mačežinskas, kartą kamuolį į vartų tinklą siuntė Karolis Raškauskas.

Itin pajėgios sudėties rungtynes pradėję jonaviškiai į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kai iš aikštės gilumos perdavimą gavęs Marius Ganusauskas šovė tiksliai – 0:1.

Jau kitos etakos metu kamuolys sudrebino „Šilo-2“ vartų konstrukciją, o artimiausiomis minutėmis abi ekipos turėjo progų pasižymėti. Futbolas buvo atviras ir puolimas dominavo prieš gynybą.

Sužaidus dešimt minučių R. Mačežinskas atliko perdavimą kairiau buvusiam K. Raškauskui, kuris kaire koja smūgiavo tiksliai ir kamuolys nuo virpsto įskriejo į vartus – 1:1!

Rungtynių scenarijus ir toliau nesikeitė. Žaidimas buvo itin atviras. 14-ąją minutę Rokas Krušnauskas pataikė į virpstą, tačiau 29-ąją minutę nepadėjo ir virpstas. Po trupų perdavimų serijos tas pats R. Krušnauskas atsidūrė atakos smaigalyje – 1:2.

Pirmasis kėlinys Kazlų Rūdos ekipai nebuvo sėkmingas. 35-ąją minutę Edgaras Makarovas įveikė „Šilo-2“ gynybos bastionus ir įtvirtino persvarą – 1:3.

Po pirmojo kėlinio varžovai atliko net penkis keitimus ir po pertraukos vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė. 50-ąją minutę po pražangos baudos aikštelės prieigose Mangirdas Radzevičius pasiuntė kamuolį arčiau vartų, o ten laiku įkirtęs R. Mačežinskas galva sumažino atsilikimą iki 2:3.

Vos po keturių minučių itin arti tikslo vėl buvo “Šilas-2”, tačiau šį kartą varžovams nusišypsojo sėkmė. Tiesa, fortūnos šypsniai baigėsi 78-ąją minutę, kai po M. Radzevičiaus perdavimo dar vieną įvartį įmušė R. Mačežinskas – 3:3!

Kaip parodė laikas, įvarčių fejerverkas tuo nesibaigė.  87-ąją minutę po Osvado Šarausko perdavimo Kazlų Rūdos klubą į priekį išvedė „hetriką“ įforminęs R. Mačežinskas, tačiau tai dar nebuvo viskas.

Kai jau atrodė, kad pergalė kišenėje, paskutinę pagrindinio laiko minutę iš arti tašką padėjo Arnas Paškevičius – 4:4.

„Šilas-2“: Lukas Jasinskas, Edvinas Puzara, Lukas Ruseckas, Aurelijus Jakelaitis, Osvaldas Šarauskas, Daumantas Kriaučiūnas, Tadas Kvietkauskas, Džiugas Sūnelaitis, Mangirdas Radzevičius, Karolis Raškauskas, Ramūnas Mačežinskas.