"Šilo" futbolininkai nusileido Kėdainių "Nevėžio" vienuolikei

Šilo futbolininkai nusileido Kėdainių Nevėžio vienuolikei

Kone iš pagrindų kuriama Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda, laukianti II lygos Pietų zonos pirmenybių starto, penktadienio vakare šių metų sezoną pradėjo LFF taurės rungtynėmis su LFF I lygos pajėgia Kėdainių „Nevėžio“ vienuolike. Vidurio Lietuvos komanda, dvikovą pradėjusi ne su vienu pajėgiausios sudėties futbolininku ir kol kas ant atsarginių suolelio turinti gerokai didesnį rezervą, įveikė „Šilo“ vienuolikę rezultatu 5:0 (2:0).

 

Dar tik ieškantiems savojo žaidimo Kazlų Rūdos futbolininkams iš esmės sukurti kažko įspūdingo prie varžovų vartų nepavyko. Rungtynėse teko galvoti daugiau apie gynybą. Pirmi pavojaus signalai Kazlų Rūdos vartams įsižiebė jau 8-ąją rungtynių minutę, kai po perdavimo iš kairio krašto, smūgiuodamas kamuolį, į vartų plotą nepataikė “Nevėžio” futbolininkas K.Shreitar.

 

15-ąją minutę vienas su kamuoliu prieš vartus atsidūrė A.Liasiuk, tačiau ne viename tos dienos rungtynių epizode pagirtinai sužaidęs „Šilo“ vartus sergėjęs G.Zenkevičius kamuolį išmušė varžovui iš po kojų, nukreipdamas jį už galinės linijos.

 

Įpusėjus pirmam kėliniui, vėl puikiai sužaidė Kazlų Rūdos komandos vartininkas, kuomet po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, K.Shreitar smūgiavo jį į vartus, tačiau G.Zenkevičius sureagavo ir kamuolį numušė.

 

Kėdainiškiai susikurtą progą išnaudojo 24-ąją minutę. „Šilo“ gynybos spragomis pasinaudojo Š.Činikas, kuris atsidūręs su kamuoliu vienas prieš vartus, nukreipė jį į vartų tinklą. „Nevėžis“ išsiveržė į priekį 1:0. Po keletos minučių kėdainiškiai pranašumą padvigubino. Iš aikštės gilumos gavęs kamuolį K.Shreitar atsidūrė su juo už “Šilo” gynybinės grandies ir perkėlė kamuolį per G.Zenkevičių. Rezultatas tapo 2:0.

 

Besibaigiant pirmam kėliniui, pasižymėti galėjo E.Kugys. 38-ąją minutę, „Nevėžio“ futbolininkui pasiuntus kamuolį į „Šilo“ baudos aikštę, jis netrukdomas smūgiavo į vartus, tačiau tame epizode vėl puikiai pasirodė G.Zenkevičius, kuris sugebėjo smūgiuotą kamuolį atremti.

 

Antrajame kėlinyje pastebimai pagerėjo „Šilo“ futbolininkų gynybinės grandies darbas, kuomet varžovai rengė pozicines atakas, tačiau nepavyko išvengti klaidų aikštės viduryje, ko pasekoje varžovai surengė greitas atakas ir toliau didino pranašumą. Tiesa, viename epizode nepavyko sėkmingai sužaisti ir Kazlų Rūdos komandos vartininkui.

 

“Nevėžiui” kontroliuojant kamuolį į rengiant ataką, 63-ąją minutę po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, nepavyko jo sugauti „Šilo“ vartininkui ir netoliese jo buvęs J.Supronas pasiuntė kamuolį į vartus – 3:0.

 

Kaip jau minėta, pora epizodų buvo, kuomet netoli aikštės vidurio prarado kamuolį “Šilo” futbolininkai. Kėdainių futbolininkai klaidų nedovanojo. Perėję į greitas atakas, 73-ąją minutę, po sužaistos „sienelės“ su komandos draugu, taikliu smūgiu į vartus pasižymėjo T.Amalas, o 84-ąją tiksliu smūgiu į vartus greitą ataką užbaigė J.Supronas. “Nevėžio” futbolininkų, įrodžiusių pranašumą rezultatu 5:0, laukia dar bent vienas LFF taurės etapas.

 

“Šilo” gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Edvinas Chmieliauskas, Dominykas Skrinska, Karolis Raškauskas, Šarūnas Krinickis, Robertas Barzdukas, Egidijus Bindokas, Tadas Kvietkauskas, Lukas Jasinskas, Lukas Lietuvninkas (77’ Deividas Banys), Edvinas Norkevičius.

 

Kėdainių “Nevėžio” sudėtis: Gytis Jakubaitis, Tadas Paulikas, Deividas Mikalauskas, Evaldas Kugys (70’ Tautvydas Amalas), Aretas Gėgžna, Deividas Gražys, Evaldas Petrėnas, Kiryl Shreitar, Deividas Skaržauskas, Andrej Liasiuk (58’ Jonas Supronas), Šarūnas Činikas.