"Šilo" futbolininkai pagerbti už Kazlų Rūdos vardo garsinimą

Šilo futbolininkai pagerbti už Kazlų Rūdos vardo garsinimą

Kazlų Rūdos kultūros centre gruodžio 29-ąją dieną įvyko graži šventė, kurios metu buvo pagerbti savivaldybės žmonės ir kolektyvai, garsinę Kazlų Rūdą savo darbais 2016 –aisiais metais.

 

Daug dėmesio ir susirinkusiųjų plojimų nusipelnė Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa, šį sezoną iškovojusi LFF Pirmos lygos nugalėtojų titulą ir žengusi žingsnį į aukščiausią Lietuvos futbolo ešeloną – A lygą.

 

Originalius „krištolinių gilių“ apdovanojimus, skirtus už nuopelnus bei darbus garsinant savąjį kraštą įsteigė „Kazlų Rūdos laikraštis“. Smagu, kad gausų, net keturių „krištolinukių“ derlių šiemet  „nuskynė“ reprezentacinės miesto futbolo komandos atstovai – jomis apdovanoti „Šilo“ klubo pirmininkas Audrius Raškauskas, komandos direktorius Andrius Janulevičius, vyriausiasis treneris Gediminas Jarmalavičius ir treneris Saulius Vikertas. Na, o „Šilo“ komandos  žaidėjams teko originalios atminimo dovanos.

 

Savo ruožtu, komandos atstovai , atsidėkodami ištikimiesiems savo sirgaliams , visiems, padėjusiems „Šilui“, įteikė miesto merui iškovotą LFF Pirmos lygos nugalėtojų taurę.

 

Po iškilmingų apdovanojimų ceremonijos žiūrovai galėjo pasimėgauti šauniu ir nuotaikingu Liudo Mikalausko, Egidijaus Bavykino ir pučiamųjų kvinteto Brass Bravo pasirodymu.

 

Nuotraukų galeriją iš pagerbimo ceremonijos galite apžiūrėti paspaudę ČIA

 

fksilas.lt inf. ir foto