Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: "Šilo" futbolininkai pateko į antrą LFF taurės etapą

"Šilo" futbolininkai pateko į antrą LFF taurės etapą

Šilo futbolininkai pateko į antrą LFF taurės etapą

Šeštadienio vidurdienį futbolo maratoną pradėjo Kazlų Rūdos „Šilo“ kariauna. Šių metų sezonas Suvalkijos miestelio komandai prasidėjo LFF taurės I etapo rungtynėmis su Vilniaus „Ateities“ vienuolike.

Šiose rungtynėse įvarčių nestigo. Dvikovoje užfiksuoti net septyni įvarčiai. Džiugu, kad didesnė jų dalis krito į varžovų vartus.

S.Vikerto treniruojama komanda įveikė sostinės futbolininkus rezultatu 4:3 (4:2) ir pateko į antrą LFF taurės etapą. Įvarčius į varžovų vartus mušė „Šilo“ komandos lyderiai. Dubliu pasižymėjo Audrius Brokas, po įvartį pridėjo Gytis Urba ir Giedrius Kazelis.

Kazlų Rūdos miestelio futbolo stadiono tribūnose susirinkusiems ištikimiausiems „Šilo“ sirgaliams nuobodžiauti neteko.

Jau 9-ąją rungtynių minutę buvo užfiksuotas pirmas pavojingas epizodas prie Vilniaus komandos vartų, kuomet, po O.Šarausko skersuoto kamuolio, galimybė smūgiuoti pasitaikė baudos aikštėje atsidūrusiam G.Kazeliui, tačiau kamuolys pataikė į vartininką.

16-ąją minutę, „Šilo“ futbolininkams rengiant ataką, varžovų baudos aikštės prieigose buvo pargriautas T.Kvietkauskas.

Tuomet meistriškumą pademonstravo Kazlų Rūdos komandos atakų organizatorius Audrius Brokas. Po jo atlikto galingo baudos smūgio, kamuolys skriejo tiksliai į viršutinį dešinį varžovų vartų kampą ir aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0.

Įpusėjus pirmam kėliniui, vilniečių vartininkas G.Jurevičius buvo priverstas vėl traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Tuomet kairiame „Ateities“ aikštės krašte su kamuoliu buvęs G.Kazelis gana iš aštraus krašto siuntė jį į baudos aikštę ir joje pro du futbolininkus prasprūdęs kamuolys atsidūrė vartų tinkle. „Šilo“ persvara tapo 2:0.

Realią pirmą progą pasižymėti „Ateities“ futbolininkai susikūrė 27-ąją dvikovos minutę. Tuomet prie pat vartų gavęs kamuolį varžovas mėgino nukreipti jį į vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravo G.Zenkevičius ir smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Deja, sekančiame epizode išgelbėti nuo įvarčio „Šilo“ vartininkui nepavyko. Akimirkai paliktas be priežiūros dešinėje baudos aikštės zonoje D.Tijūnėlis vos gavęs kamuolį pasiuntė jį į dešinį vartų kampą ir sostinės futbolininkai sušvelnino rezultatą – 2:1.

Trapi „Šilo“ persvara ilgai nesilaikė. 32-ąją minutę, po A.Broko keliamo kampinio, aukšta trajektorija atskriejusį kamuolį galva į vartų tinklą nukreipė Vilniaus baudos aikštėje pasirodęs G.Urba, kuris atstatė dviejų įvarčių pranašumą – 3:1.

O po trijų minučių „sudirbo“ E.Grigaičio ir A.Broko tandemas. Kazlų Rūdos komandos puolėjas, gavęs perdavimą iš aikštės gilumoje buvusio E.Bindoko, su kamuoliu atsidūrė kairiame „Ateities“ baudos aikštės krašte.

„Prilipusiam“ prie „Šilo“ futbolininko Vilniaus komandos gynėjui neutralizuoti pavojaus niekaip nesisekė. Kamuolį kontroliavęs E.Grigaitis atliko savalaikį perdavimą arčiau vartų buvusiam A.Brokui ir pastarasis futbolininkas padidino „Šilo“ pranašumą iki 3 įvarčių – 4:1.

Vis dėlto pirmam kėliniui einant į pabaigą, vilniečiai rezultatą vėl švelnino. Varžovams lankantis „Šilo“ baudos aikštėje iš dešinio krašto kamuolys buvo siunčiamas arti vartininko aikštelės ir joje koją kyštelėjus M.Gudaičiui kamuolys pasiekė vartų tinklą – 4:2.

Antro kėlinio pradžioje aštresni atakoje toliau buvo Kazlų Rūdos futbolininkai. Viename epizode apie save priminė nemenkos grėsmės varžovų vartams sukėlęs E.Grigaitis. Jo smūgiuotas kamuolys zvimbė pro pat kairį varžovų vartų virpstą.

Kitame epizode Vilniaus vienuolikės vartininkas, po Kazlų Rūdos komandos baudos smūgio, gavo galimybę pajusti A.Broko siunčiamo kamuolio skonį.

Iki pat antro kėlinio vidurio didesnių permainų dvikovos eigoje neįvyko. Intriga į rungtynes buvo sugrąžinta 72-ąją minutę, kuomet dvikovoje dėl aukšto kamuolio „Šilo“ baudos aikštėje ant vejos atsidūrė abiejų komandų futbolininkai ir buvo skirtas 11 m baudinys.

Jį realizavo D.Dromantas ir rezultatas tapo 4:3. Pagauti azarto „Ateities“ futbolininkai kurį laiką mėgino spausti aikštės šeimininkus prie savų vartų, tačiau epizodų, galėjusių pasibaigti išlyginamuoju įvarčiu iš esmės nesukūrė.

„Šilo“ komanda spaudimą atlaikė ir išsaugojo persvarą, užtikrinusią būsimą kovą LFF taurės antrame etape.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius (46‘ Julius Bieliauskas), Gytis Urba (77‘ Lukas Karpavičius), Evaldas Grigaitis, Giedrius Kazelis, Audrius Brokas, Šarūnas Krinickis, Osvaldas Šarauskas (46‘ Dominykas Skrinska), Egidijus Bindokas, Andrius Lukšys (46‘ Edvinas Chmieliauskas), Tadas Kvietkauskas, Karolis Raškauskas (61‘ Robertas Barzdukas).