"Šilo" futbolininkai su "Viltimi" pasidalino po tašką

Šilo futbolininkai su Viltimi pasidalino po tašką<br>

Daugumai komandų LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse lieka sužaisti po 6-8 rungtynes. Tendencijos rodo, kad dėl šio regiono nugalėtojų titulo atkakliai kovoja trys komandos, kurios taškais gerokai lenkia likusius varžovus.

Tai Kazlų Rūdos „Šilas“, Kybartų „Sveikata“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“. Kiekviena dvikova, kiekvienas į taupyklę įkritęs taškas komandoms itin svarbus. Ši sezono fazė netrukus parodys, kuri komanda turi sukaupusi didžiausius rezervus.

Itin sėkmingai pastaruoju metu rungtyniauja „Šilo“ varžovai, kurie skina pergales vieną po kitos ir pastaruoju metu Kazlų Rūdos komanda tiek „Sveikatai“, tiek „Hegelmann Litauen“ tapo „ranka pasiekiama“.

Vienu tašku „Šilui“ teko tenkintis vakar Vilniuje vykusiose rungtynėse, kuriame rezultatu 1:1 (0:1) sužaista su „Viltimi“. A.Broko pelnyto įvarčio pergalei neužteko, aikštės šeimininkai rezultatą antrame kėlinyje išlygino.

Pirmajame kėlinyje daugiau grėsmingesnių epizodų ir kamuolio kontrolės intervalų turėjo „Šilo“ futbolininkai.

Nors rungtynės prasidėjo ne itin didele sparta, tačiau įsisiūbavus Kazlų Rūdos atakų bangoms, jau 9-ąją minutę kamuolys galėjo aplankyti Vilniaus komandos vartų tinklą. Tuomet kaire varžovų aikštės zona prasiveržęs su kamuoliu smūgiavo rezultatyviausias „Šilo“ futbolininkas E.Grigaitis.

Kamuolys atšoko nuo vartų virpsto ir riedėjo prie baudos aikštėje atsidūrusio R.Barzduko kojų. Deja, pataikyti į kamuolį Kazlų Rūdos komandos futbolininkui nepavyko, tačiau čia pat buvo G.Kazelis. Šio futbolininko smūgiuotas kamuolys į tomis akimirkomis atsivėrusius tuščius vartus skriejo virš vartų.

„Vilties“ futbolininkams prasiskinti kelio į Kazlų Rūdos baudos aikštę nepavykdavo, todėl aikštės šeimininkai mėgino pasikliauti tolimais smūgiais. Vienas iš tokių buvo atliktas 16-ąją minutę, tačiau kamuolys skriejo ne į vartų plotą.

Kur kas grėsmingesnis epizodas prie Kazlų Rūdos komandos vartų užfiksuotas pirmojo kėlinio viduryje. Tuomet „Šilo“ futbolininkai prasižengė prie pat 16 m atžymos ir galėjo būti pavojingas baudos smūgis, tačiau Vilniaus futbolininko smūgiuotas kamuolys riedėjo šalia vartų virpsto.

Iškart po šio epizodo sekė rezultatyvi Kazlų Rūdos komandos ataka. 24-ąją minutę su kamuoliu  dešine varžovų baudos aikštės zona skuodė A.Brokas, kuris pasiuntė tikslų smūgį į kairį vartų kamputį ir „Šilo“ futbolininkai išsiveržė į priekį 0:1.

Po įmušto įvarčio „Šilo“ ekipa ir toliau atakoje buvo aštresnė. Varžovai stabdydavo įsibėgėjančią Kazlų Rūdos komandą neišvengdami pražangų. Gana dažnai ant vejos atsidurdavo E.Grigaitis, T.Kvietkauskas.

Viena iš pražangų buvo užfiksuota 29-ąją minutę netoli aikštės vidurio. A.Račkaus baudos aikštėn siunčiamą kamuolį galva mėgino nukreipti R.Barzdukas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

36-ąją minutę kairiu kraštu su kamuoliu kūrė T.Lekeckas, kuris atliko perdavimą į baudos aikštę E.Grigaičiui. „Šilo“ puolėjas „užsikirto“ kamuolį ir smūgiavo. Deja, kamuolys prariedėjo pro pat kairį vilniečių vartų virpstą.

Besibaigiant kėliniui teko pasidarbuoti ir J.Bieliauskui. 38-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų Vilniaus futbolininkas siuntė kamuolį į vartų kamputį. „Šilo“ vartininkas sureagavo ir kamuolį atrėmė.

Pirmas kėlinys baigėsi grėsmingu „Šilo“ epizodu. 45-ąją minutę prie varžovų vartų buvo atliekamas baudos smūgis. A.Broko siųstą kamuolį A.Juzkiv krisdamas ne be vargo nukreipė už galinės linijos. Kazlų Rūdos komanda baigė šią dvikovos dalį turėdama minimalią persvarą.

Antro kėlinio pradžioje „Vilties“ futbolininkai pradėjo spausti „Šilo“ komandą prie savų vartų, kontroliuodami kamuolį baudos aikštės prieigose, tačiau didesnių landų užbaigti atakoms nerado.

Tuo tarpu 49-ąją minutę Kazlų Rūdos ekipa vėl sukūrė aštrų epizodą. Po skersuoto kamuolio iš kairio krašto, dar jam nenusileidus baudos aikštėje, gana iš aštroko kampo galingai smūgiavo A.Brokas. Kamuolys zvimbė šalia vartų.

Aikštės šeimininkai vis daugiau valdė kamuolį, o Kazlų Rūdos futbolininkai vos jį perėmę suskubdavo į greitas atakas ir rasdavo galimybių smūgiuoti. 59-ąją minutę „Vilties“ vartams grasino, perėmus kamuolį Vilniaus aikštės pusėje, neblogus smūgius iš baudos aikštės prieigų atlikdami T.Lekeckas, A.Brokas, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Per paskutinį dvikovos pusvalandį iniciatyva buvo aikštės šeimininkų pusėje. Vėl „sukdami“ kamuolį „Šilo“ baudos aikštės pusėje, vilniečiai mėgino smūgiuoti iš baudos aikštės prieigų.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai sutankinę gynybą „sugerdavo“ smūgiuotus kamuolius arba „blokuodavo“ jį.

Visgi vienas iš varžovų smūgiuotų kamuolių pasiekė tikslą. 67-ąją rungtynių minutę gana iš aštroko kampo D.Romanov baudos aikštės zonoje smūgiuotas kamuolys nusileido Kazlų Rūdos vartų tinkle. Vilniečiai rezultatą išlygino – 1:1.

„Vilties“ futbolininkų vizitai dar labiau padažnėjo „Šilo“ aikštės pusėje. Ne kartą vartų link siunčiamą kamuolį teko „iškumščiuoti“ Juliui Bieliauskui, Kazlų Rūdos komandai teko galvoti daugiau apie gynybines funkcijas.

Nemalonus incidentas užfiksuotas 81-ąją minutę, kuomet už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas A.Brokas ir „Šilui“ teko „suktis“ dešimtyje. Nepaisant to, Kazlų Rūdos komanda atsilaikė ir su „Viltimi“ pasidalino po tašką.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Julius Bieliauskas, Audrius Račkus, Andrius Lukšys, Edvinas Chmieliauskas, Karolis Raškauskas, Giedrius Kazelis, Evaldas Grigaitis, Tadas Lekeckas, Audrius Brokas (81‘ pašalintas iš aikštės), Tadas Kvietkauskas, Robertas Barzdukas.