"Šilo" futbolininkai turėjo pripažinti Kybartų vienuolikės pranašumą

Intensyvus varžybinis ruožas LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse prasidėjo Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams. Per dešimt dienų Suvalkijos miestelio komanda sužais net ketverias rungtynes.

Vienos iš jų vyko rugsėjo 24 d. Kybartuose, kuriuose „Šilas“ jėgas išmėgino su „Sveikatos“ ekipa. Taškų iškovoti Kazlų Rūdos komandai nepavyko. Aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 2:0 (2:0).

Jau pačioje dvikovos pradžioje pirmasis varžovų vizitas prie „Šilo“ komandos vartų baigėsi įvarčiu. 4-ąją minutę, po kybartiečių futbolininko siunčiamo kamuolio iš kairės baudos aikštės zonos tolimojo vartų virpsto link, D.Karpavičius vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus, tokiu būdu išvesdamas savo komandą į priekį 1:0.

„Šilo“ futbolininkai pirmąkart puolime pasirodė 6-ąją minutę, kuomet pora kartų buvo keliamas kampinis prie „Sveikatos“ komandos vartų, tačiau varžovai apsigynė ir didesnės grėsmės jų komandos vartams nebuvo.

Toliau sekė net keletas kur kas aštresnių Kybartų komandos išpuolių. Ypač aktyvūs varžovai buvo aikštės kraštuose, neišvengė „Šilo“ futbolininkai ir klaidų aikštės viduryje. Ne viena varžovų ataka galėjo baigtis įvarčiu į G.Zenkevičiaus ginamus vartus.

10-ąją minutę, po skersuoto kamuolio, tikslumo pritrūko baudos aikštėje buvusiam Kybartų futbolininkui K.Kereišai.

14-ąją minutę, po klaidos aikštės viduryje, atakos smaigalyje atsidūrė D.Karpavičius, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į šoninį vartų virpstą.

17-ąją minutę, po kampinio, keliamo prie „Šilo“ vartų, netrukdomas galimybę smūgiuoti turėjo A.Pečiulis, tačiau vėl pritrūko tikslumo.

Kazlų Rūdos komanda vėl puolime apie save priminė 30-ąją rungtynių minutę. Baudos smūgį, kiek toliau nuo baudos aikštės prieigų, atliko A.Urbšys, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į varžovų pastatytą sienelę.

Praėjus keletui minučių po šio epizodo, labai neblogą reidą su kamuoliu atliko vėl „Šilo“ komandos lyderis A.Urbšys. Jis su kamuoliu Kybartų baudos aikštėje suklaidino keletą varžovų, tačiau kiek perlaikė kamuolį ir smūgiuoti nespėjo.

Pirmam kėliniui einant į pabaigą, „Sveikatos“ futbolininkai padidino pranašumą. 44-ąją minutę su kamuoliu pro vidurio gynėjus prasibrovė D.Karpavičius, kuris atsidūrė vienas prieš vartus ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0.

Antro kėlinio pradžią vėl grėsmingiau pradėjo kybartiečiai. Varžovų futbolininkas su kamuoliu atsidūrė baudos aikštėje, tačiau paskutinę akimirką jį išmušė G.Zenkevičius ir žaidimą „Šilo“ komanda pradėjo nuo savų vartų.

Šioje dvikovos dalyje Kybartų komandos atakų buvo mažiau. Antra vertus, kelias galimybes realiai pasižymėti turėjo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

55-ąją minutę, po A.Urbšio perdavimo, visus varžovus už nugaros paliko su kamuoliu skuodęs T.Valukonis. Priartėjus prie vartų, „Šilo“ futbolininko smūgiuotas kamuolys skriejo į vartininką ir sušvelninti rezultato nepavyko.

63-ąją minutę paskandinti bet kokias intrigos užuomazgas galėjo Kybartų komanda. Baudos aikštėje gavęs kamuolį D.Karpavičius nieko nelaukdamas siuntė jį į „Šilo“ vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravęs G.Zenkevičius smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Netrukus veiksmas persikėlė prie „Sveikatos“ komandos vartų. Praėjus vos porai minučių po šio epizodo, Kazlų Rūdos komandoje vėl suveikė A.Urbšio ir T.Valukonio tandemas. Analogiškoje atakoje, kaip ir prieš dešimt minučių, vienas prieš vartus atsidūrė su kamuoliu T.Valukonis, tačiau ir vėl nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko.

Paskutinė galimybė išjudinti rezultatą iš nulinės padalos „Šilo“ futbolininkams buvo pasitaikiusi rungtynių pabaigoje. Po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, vienu lietimu smūgiavo į kamuolį K.Raškauskas, tačiau kamuolys prašvilpė šalia vartų. Kaip ir pirmajame rate, Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai iškovojo pergalę ir brūkštelėjo į turnyrinę lentelę tritaškį.

Kazlų Rūdos „Šilo“ sudėtis: G.Zenkevičius, E.Chmieliauskas, E.Norkevičius, M.Gerdžiūnas, G.Kazelis, Š.Krinickis (68‘ K.Raškauskas), M.Raulynaitis, A.Urbšys, T.Kvietkauskas, R.Barzdukas (46‘ A.Miravinskas), T.Valukonis.

Kybartų „Sveikatos“ sudėtis: V.Bujauskas, M.Kereiša, I.Siaurusaitis (88‘ G.Vieraitis), R.Gudelis, A.Simanavičius, D.Karpavičius (60‘ S.Rekašius), D.Kereiša, A.Pečiulis, J.Vaišnys (60‘ P.Kalimavičius), T.Krakauskas (46‘ M.Bičkauskas), K.Kereiša (88‘ A.Zdanavičius).