"Šilo" futbolininkams LFF II lygos startas nesusiklostė

Šilo futbolininkams LFF II lygos startas nesusiklostė

LFF antros lygos Pietų zonos pirmenybes Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai pradėjo triuškinamu pralaimėjimu. Pirmose sezono rungtynėse Suvalkijos miestelio futbolininkai neprilygo Kauno „Kauno Žalgirio“ dubleriams ir nusileido jiems rezultatu 0:9 (0:3).

Tenka pripažinti, kad rungtynės vyko į vienus vartus. “Šilo” futbolininkams žaidimas nesiklijavo nei aikštės viduryje, nei gynyboje, nei juolab puolime. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai nusileido varžovams ir dvikovose dėl kamuolio, negalėjo jie pasigirti ir kovingumu.

Laikinosios sostinės komanda dominavo nuo pat pirmų dvikovos minučių. Sužaidus pusę kėlinio, kamuolys G.Zenkevičiaus ginamuose vartuose pabuvojo tris kartus. Jau 12-ąją minutę po J.Kudirkos perdavimo iš baudos aikštės prieigų, staiga prie vartų atsidūrusiam E.Mickevičiui beliko kamuolį nukreipti į vartus ir aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0.

Kazlų Rūdos komandos gynybos spragomis 14-ąją minutę pasinaudojo tas pats E.Mickevičius, kuris gavo kamuolį iš aikštės gilumos už „Šilo“ gynybinės linijos ir atsidūręs vienas prieš vartus pasiuntė kamuolį į jų tinklą. Kauniečių persvara tapo 2:0.

17-ąją minutę, būdamas su kamuoliu Kazlų Rūdos baudos aikštėje, galimybe smūgiuoti pasinaudojo ir J.Kudirka. Kamuolys po rikošeto suspurdėjo „Šilo“ vartų tinkle – 3:0. Kalbant apie Suvalkijos miestelio komandos puolimą pirmame kėlinyje, tebuvo vienas epizodas – 20-ąją minutę keliamas kampinis prie „Kauno Žalgirio B“ vartų, tačiau tai grėsmės varžovų vartams nesukėlė.

Šiokių tokių optimizmo blyksnių “Šilo” žaidime buvo pačioje antro kėlinio pradžioje. Kazlų Rūdos komandai lankantis Kauno vienuolikės aikštės pusėje pirmą smūgį į vartų plotą atliko Š.Krinickis, tačiau didesnių problemų “Kauno Žalgirio B” vartininkui gaudant kamuolį tai nesukėlė.

Netrukus varžovai ir toliau diktavo tos dienos dvikovoje madas, naudojosi “Šilo” gynybos landomis ir nepaliaujamai didino pranašumą. Tarp 51-sios ir 60-sios antro kėlinio minučių kauniečiai prapliupo dar viena įvarčių banga, keturis kartus tiksliai pasiuntę kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartus. Tuomet pasižymėjo E.Jankauskas, du kartus E.Mickevičius ir kartą A.Trakšelis. Po šios plejados rezultatas tapo 7:0. Pasirodo, kad tai buvo dar ne viskas. 80-ąją rungtynių minutę dar vieną vinį kalė A.Trakšelis, o triuškinimą užbaigė 89-ąją minutę M.Vasiliauskas.

Kazlų Rūdos “Šilo” komandoje rungtyniavo: G.Zenkevičius, E.Norkevičius, K.Raškauskas, D.Skrinska, Š.Krinickis, L.Lietuvninkas (60’ D.Banys), T.Kvietkauskas, E.Bindokas L.Paplauskas, R.Barzdukas, M.Gerdžiūnas.

Kauno “Kauno Žalgirio B” sudėtis: M.Stonys (46’ A.Ugianskas), M.Gavrilovas, E.Mickevičius, M.Popiera (46’ P.Fiodorovas), V.Liukaitis (25’ R.Viliušis), E.Navickas, D.Šinkūnas (55’ L.Veščiūnas), J.Kudirka (46’ E.Jankauskas), A.Trakšelis, R.Babickas, M.Vasiliauskas.