"Šilo" futbolininkams sezonas prasidės LFF taurės varžybomis

Šilo futbolininkams sezonas prasidės LFF taurės varžybomis

Iki šių metų Kazlų Rūdos „Šilo“ komandos šio sezono starto lieka viena diena. Jau šį penktadienį, balandžio 28-ąją, gerokai atnaujintomis pajėgomis S.Vikerto treniruojama komanda sezoną pradės LFF taurės akistata su puikiai pažįstama pirmos lygos susitikimuose, menančiuose dar 2013-sius metus, su pajėgia Kėdainių „Nevėžio“ vienuolike. Rungtynių pradžia numatyta 19.00.

 

Per ketverius metus „Šilo“ futbolininkai su vidurio Lietuvos komanda oficialiose I lygos varžybose susitiko jau 10 kartų. Šešis kartus pergale mėgavosi Kazlų Rūdos komanda, du kartus dvikovos baigėsi lygiosiomis ir pora kartų „Šilo“ futbolininkams yra tekę pripažinti varžovų pranašumą.

 

Per šį laikotarpį į kėdainiškių vartus mušta 20 įvarčių, “Šilo” vartininkams kamuolį iš savų vartų yra tekę traukti 12 kartų. Kad ir kokius palankius rezultatus prieš šiuos varžovus turi „Šilo“ komanda, tačiau statistika ir lieka statistika... Ko gero nesuklysime teigdami, kad komandų potencialas šiai akimirkai skiriasi.. Iš krizinės situacijos priverstą bristi Kazlų Rūdos komandą šį sezoną nuo Kėdainių „Nevėžio“ skiria ir vienos lygos pakopa.

 

Ateinančią savaitę S.Vikerto treniruojama komanda kovų maratoną pradės LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse. Lengvų varžovų ir čia nebus. Be Kazlų Rūdos „Šilo“, šioje lygoje matysime dar devynias komandas, tarp kurių bus trys „A“ lygos dublerinės ekipos – Marijampolės „Sūduva B“, Jonavos „Jonava B“ ir Kauno „Kauno Žalgiris B“.

 

Nedidelio Suvalkijos miestelio kariaunai teks ietis sukryžiuoti ir su gilias futbolo tradicijas turinčia Kybartų „Sveikata“, taip pat laikinosios sostinės „Hegelmann Litauen“, nacionalinės futbolo akademijos (NFA) bei trimis Vilniaus vienuolikėmis – „Viltimi“, „Tera“ ir atsikūrusiu „Paneriu“.

 

LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių startas „Šilo“ futbolininkams preliminariais duomenimis nusimato gegužės 3 dieną su „Kauno Žalgiriu B“. Rungtynių laikas tikslinamas. Na, o savoje aikštėje greičiausiai Kazlų Rūdos komandą matysime gegužės 18 d. Miestelio futbolo aikštėje “Šilo” vienuolikė susigrums su Vilniaus “Tera” komanda.   

 

Šioje lygoje jau sužaistos pirmos rungtynės. Trečiadienio vakare Marijampolėje “Sūduvos B” futbolininkai rezultatu 2:5 (1:3) nusileido NFA vienuolikei.