"Šilo" ir "Nevėžio" akistatoje - kovingos lygiosios

Šilo ir Nevėžio akistatoje - kovingos lygiosios

LFF Pirmos lygos 25-ojo turo centrinėje dvikovoje Kazlų Rūdoje tarp vietos „Šilo“ ir Kėdainių „Nevėžio“ užfiksuotos atkaklios lygiosios 1:1 (1:1). Šeimininkams vienintelį įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Ričardas Beniušis.


Prieš šios dienos akistatą „Šilas“ per trejas rungtynes buvo iš viso įmušęs net 17 įvarčių ir praleidęs vos vieną. Nenuostabu, jog susitikimo favoritais buvo laikomi Gedimino Jarmalavičiaus ir Sauliaus Vikerto auklėtiniai, kurie lyderiauja LFF Pirmoje lygoje.


Dvikovą aktyviau pradėjo šeimininkai. Jau antrąją minutę po Aurimo Raginio perdavimo iš kairio krašto pirmajį smūgį į vartų plotą galva atliko Ričardas Beniušis.


Kazlųrūdiečiai bandė primesti savąjį žaidimą, tačiau Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai akivaizdžiai buvo atvykę bet kokia kaina siekti taškų, kurie jiems taip pat labai svarbūs kovoje dėl prizinių LFF Pirmos lygos vietų.


Varžovai žaidė be skrupulų, nevengė kontakto ir ne kartą prieš save išvydo geltonas korteles. Pirmasis kėlinys buvo labai kovingas. 


Pirmąjį smūgį į vartų plotą „Nevėžis“ atliko tik 38-ąją minutę, tačiau tai iš karto davė savo – po tolimo D. Gražio smūgio kamuolys atsidūrė pačiame vartų kampe. Komandos išgelbėti šioje situacijoje nepavyko ir Mindaugui Malinauskui.


Visa laime, kad varžovų džiaugsmas truko labai neilgai. Už pražangą baudos aikštelėje prieš Gytį Urbą teisėjas Sergejus Slyva nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo patyręs puolėjas R. Beniušis – 1:1.


Jeigu pirmajame kėlinyje žaidimas buvo ganėtinai apylygis, tai po pertraukos vaizdas aikštėje ženkliai pasikeitė ir žiūrovai išvydo kur kas daugiau progų, galėjusių ir turėjusių pasibaigti „Šilo“ įvarčiais. 


„Nevėžis“ akivaizdžiai pasirinko kontratakų taktiką, kuri šeimininkams, žinoma, neleido atsipalaiduoti nei akimirką. Antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių Audrius Račkus turėjo puikų šansą pasižymėti po Andriaus Urbšio pakelto kampinio, deja, kamuolys skriejo virš vartų.


Prabėgo vos kelios minutės ir atakos smaigalyje atsidūrė jau R. Beniušis, tačiau ir jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.


65-ąją minutę vienas po kito gaisrai įsiplieskė prie „Nevėžio“ vartų. Viskas prasidėjo nuo greitos atakos, kurią surengė „Šilo“ futbolininkai. Turint žaidėjų persvarą puolime, su kamuoliu baudos aikštėje atsidūrė E.Grigaitis, kuris suklaidino varžovą, mėgino smūgiuoti, tačiau smūgio metu varžovas sugebėjo blokuoti kamuolį. 


Antros atakų bangos metu į „Nevėžio“ vartus kamuolį iš baudos aikštės prieigų pamėgino pasiųsti I.Tračinskis, tačiau Nemanja Bjelanas smūgiuotą kamuolį atrėmė. 


Dar vienas epizodas, pakėlęs visą gausiai susirinkusių futbolo sirgalių tribūną ant kojų, užfiksuotas 79-ąją minutę. Tuomet, „Šilui“ lankantis varžovų baudos aikštėje, iš baudos aikštelės prieigų šūvį paleido A.Raginis. Kamuolys po rikošeto atšoko nuo kairio virpsto ir atsidūrė prie staiga už varžovų atsidūrusio E.Grigaičio. Deja, kamuolys tą akimirką buvo pakibęs ore ir Kazlų Rūdos komandos vienam iš lyderių nespėjus nuleisti jo ant žemės ir tiesiog pasiųsti į vartus, ta situacija pasinaudojo netoliese buvęs varžovas, kuris kamuolį išmušė. 


„Šilas“ spaudė varžovus ir kūrė pavojingas atakas iki pat dvikovos pabaigos, tačiau aidint finaliniam švilpukui beliko tenkintis tašku – kovingos lygiosios 1:1. Tiesa, tai ir toliau leidžia būti vienvaldžiais LFF Pirmos lygos lyderiais.


„Šilas“: Mindaugas Malinauskas, Vilmantas Bagdanavičius, Audrius Račkus, Gytis Urba, Ilya Tsyvilko, Aurimas Raginis, Ilya Trachynski, Audrius Brokas (62’ Ramūnas Mačežinskas), Andrius Urbšys, Evaldas Grigaitis, Ričardas Beniušis. 

 

Rungtynių foto galeriją rasite paspaudę ČIA


Jau kitame ture Kazlų Rūdos „Šilo“ laukia svarbiausias sezono egzaminas – akistata su vicelyderiais „Palangos“ futbolininkais. Rungtynės rugsėjo 24 d., šeštadienį prasidės 15 val. Įėjimas nemokamas.

fksilas.lt inf. ir foto