"Šilo" ir "Vilties" komandos pasidalino po tašką

Šilo ir Vilties komandos pasidalino po tašką

Dar vienas namų rungtynes LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse sužaidė Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Sekmadienį, palaikomi ištikimiausių miestelio futbolo sirgalių, aikštės šeimininkai pakovoti ne tik dėl garbės, bet ir taškų, mėgino su Vilniaus „Vilties“ ekipa. Su varžovais rungtyniavęs be vieno iš komandos lyderio, A.Urbšio, „Šilas“ sužaidė lygiosiomis – 1:1 (1:0). Kazlų Rūdos komandoje šioje dvikovoje pasižymėjo G.Kazelis.

Šiose rungtynėse dominavo žiūrovams patrauklus, atviras futbolas. Abi komandos stengėsi kaip įmanydamos kuo greičiau pasižymėti. Dvikovoje aštrių epizodų netrūko. Įvertinus rungtynių visumą, visgi daugiau aštresnių atakų sukūrė svečiai iš Vilniaus.

Pirmi arti įvarčio buvo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Jau 8-ąją minutę dešiniame krašte kamuolį perėmęs G.Kazelis nieko nelaukdamas pasiuntė jį į baudos aikštėje esančiam M.Radzevičiui, bet pastarojo smūgiuotą kamuolį blokavo vos suspėjęs grįžti į gynybą Vilniaus futbolininkas. Dar kartą mėginant atlikti smūgį, M.Radzevičiui nepavyko deramai „užkabinti“ kamuolio.

Į tai netrukus atsakė ir „Vilties“ futbolininkai. Po aštraus perdavimo iš kairio krašto, Vilniaus komandos atakos metu, į kamuolį baudos aikštėje nepataikė varžovas ir pavojingo smūgio aikštės šeimininkai išvengė.

15-ąją minutę vėl atakoje daugiau matomi buvo vilniečiai. Net pora futbolininkų, rizikuodami patekti į nuošalę, atsidūrė už „Šilo“ gynėjų linijos ir vienas jų mėgino smūgiuoti į atskriejantį iš aikštės gilumos kamuolį. Tąkart čia pat buvo G.Zenkevičius ir kamuolį sugavo.

Artėjant pirmo kėlinio viduriui, abi komandos apsikeitė pavojingesniais baudos smūgiais. 20-ąją minutę iš varžovų baudos aikštės prieigų kamuolį smūgiavo M.Raulynaitis, tačiau kamuolys skriejo tiesiai vartininkui į rankas. Savo ruožtu vilniečių atliktas baudos smūgis kone nuo 16 m atžymos baigėsi tuo, kad kamuolys skriejo nuo „Šilo“ pastatytos sienelės už galinės linijos.

Pirmi varžovų vartų tinklą sudrebino aikštės šeimininkai. 24-ąją minutę iš dešinio „Vilties“ komandos krašto kamuolį skersavo M.Radzevičius ir už vilniečių gynėjų išniręs G.Kazelis kyštelėjęs koją nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Praleistas įvartis Vilniaus komandos žaidimo neišbalansavo. 29-ąją minutę gana realią galimybę rezultatą išlyginti turėjo P.Bogdevičius. Jis, po komandos kolegos perdavimo, vienu lietimu mėgino nukreipti kamuolį į vartus, tačiau pritrūko tikslumo.

Savo ruožtu, 35-ąją minutę padidinti „Šilo“ komandos pranašumą galėjo ir G.Kazelis. Po baudos smūgio, M.Raulynaičiui siuntus kamuolį į baudos aikštę, joje buvusiam G.Kazeliui nepavyko tinkamai pataikyti į kamuolį ir varžovų vartai „blogų žinių“ išvengė. Po pirmo kėlinio komandos išsiskyrė aikštės šeimininkams turint minimalią persvarą.

Antrajame kėlinyje „Šilo“ futbolininkams teko daugiau galvoti apie savų vartų saugumą. Varžovų išpuoliai padažnėjo.

Pirma kėlinio pradžioje grėsmingesnę ataką surengė Kazlų Rūdos komanda. 51-ąją minutę, po M.Raulynaičio siųsto kamuolio, galingu smūgiu galva kamuolį varžovų vartų link baudos aikštėje pasiuntė R.Barzdukas, tačiau kamuolys prazvimbė šalia virpsto.

Nepraėjus nei dešimčiai minučių po šio epizodo, panašiu smūgiu galva po skersuoto kamuolio atsakė ir „Vilties“ futbolininkas T.Chomičius, tačiau kamuolys taip pat lėkė pro vartų virpstą. Varžovai vos neišlygino rezultato 66-ąją minutę. Nepataikius aikštės šeimininkų futbolininkui į kamuolį, pastarasis atsidūrė prie varžovo kojų. Tuomet meistriškumą pademonstravo G.Zenkevičius, kuris vilniečio smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Dažnesni „Vilties“ vizitai Kazlų Rūdos aikštės pusėje davė savo vaisių. 75-ąją minutę vilniečiams užsibuvus su kamuoliu „Šilo“ baudos aikštėje, galimybė smūgiuoti pasitaikė V.Pajarskui. Jo siųstas kamuolys į kairį vartų kamputį suspurdėjo tinkle ir vilniečiai rezultatą išlygino – 1:1.

Netrukus Kazlų Rūdos komandos galimybė baigti dvikovą lygiosiomis buvo pakibusi ant plauko. 77-ąją minutę su kamuoliu baudos aikštėje atsidūręs T.Chomičius atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys ne be vartininko pagalbos atšoko nuo „Šilo“ vartų virpsto ir įvarčio pavyko išvengti. Per likusį dvikovos laiką nei vienai komandai lemiamo pranašumo įgyti nepavyko ir aikštės teisėjas fiksavo lygiąsias.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: G.Zenkevičius, E.Norkevičius, D.Dubickas (82‘ pašalintas iš aikštės), G.Kazelis, E.Bindokas, K.Raškauskas (90+1‘ E.Chmieliauskas), Š.Krinickis (61‘ T.Valukonis), T.Kvietkauskas, M.Raulynaitis, R.Barzdukas, M.Radzevičius.

Vilniaus „Vilties“ sudėtis: D.Mazgys, P.Pajarskas, P.Bogdevičius (71‘ K.Naskauskas), V.Pajarskas, D.Olechnovič (61‘ P.Aukštuolis), V.Kondratovič, T.Malinauskas (61‘ A.Tkačius), T.Chomičius, L.Pečuro (82‘ pašalintas), A.Stankevičius, E.Gylys.