"Šilo" komanda taškų nebarsto - išvykoje įveiktas "Kauno Žalgiris B"

Šilo komanda taškų nebarsto - išvykoje įveiktas Kauno Žalgiris B<br>

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams LFF II lygos sezonas artėja prie pabaigos. Iki finišo linijos S.Vikerto treniruojamai kariaunai belieka vos trys dvikovos, trys kirčiai, po kurių galutinai sužinosime, kokios prabos medaliais pasidabins nedidelio Suvalkijos miestelio futbolininkai.

O džiaugtis tikrai jau yra kuo – ketvirtadienio vakare vykusiose rungtynėse „Šilas“ rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Kauno „Kauno Žalgirį B“ ir jau užsitikrino bronzos medalius Pietų zonos pirmenybėse.

Žemiau trečios vietos Kazlų Rūdos komanda jau nebenukris. Negana to, „Šilo“ futbolininkai turi visas galimybes išsaugoti dabartines lyderio pozicijas ir kovoti dėl aukščiausių šio regiono pirmenybių apdovanojimų.

Kokia bus Kazlų Rūdos futbolo reprezentacinės komandos 2018-ųjų metų sezono istorijos atomazga, sužinosime dar šį mėnesį.

Kalbant apie ketvirtadienį vykusią akistatą su „Kauno Žalgirio B“ ekipa, reikia pažymėti, kad kelionė į pergalę „Šilo“ futbolininkams nebuvo lengva.

Pačioje rungtynių pradžioje pirmi atakų epicentre, nukreiptų į varžovų vartus, atsidūrė Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

Jau 2-ąją minutę iš aštraus kampo kauniečių vartams grasino gana galingai kamuolį smūgiavęs G.Kazelis. Aikštės šeimininkai atsipirko kampiniu. Po T.Lekecko siunčiamo kamuolio į baudos aikštę, jį galva „Kauno Žalgirio B“ vartų link siuntė A.Račkus. Kamuolį sugavo D.Vilkas.

Netrukus sekė kauniečių atakos banga. Tuomet varžovo taip pat iš aštroko kampo smūgiuotą kamuolį atrėmė G.Zenkevičius.

Kurį laiką aikštės šeimininkai daugiau kontroliavo kamuolį, ne kartą mėgino gana aštriai skersuoti jį tai iš vieno, tai iš kito krašto į „Šilo“ baudos aikštę. Kazlų Rūdos komanda gana sėkmingai nuo šių išpuolių gynėsi.

Nebuvo pamirštos iš „Šilo“ pusės ir atakos. Pirmenybių lyderiai „nedaugžodžiavo“. 27-ąją minutę kaire varžovų aikštės zona su kamuoliu veržėsi E.Grigaitis, kuris pasiuntė jį į tolimą Kauno komandos vartų kampą ir išvedė „Šilo“ komandą į priekį – 1:0.

Praleidę įvartį, „Kauno Žalgirio B“ futbolininkai ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį. Besibaigiant kėliniui, varžovai buvo arti įvarčio. 40-ąją minutę baudos aikštėje besisukantis kamuolys staiga atsidūrė prie K.Dargio kojų, kuris čia pat ir smūgiavo. Kamuolį atrėmė G.Zenkevičius.

Netrukus smūgiuoti pasitaikė galimybė dar vienam Kauno komandos futbolininkui. Dar kartą puikią reakciją pademonstravo „Šilo“ vartininkas, išmušdamas kamuolį iš baudos aikštės.

Antrasis kėlinys vyko permainingai. Pačiomis pirmomis minutėmis abi komandos apsikeitė pavojingais epizodais. Jau 46-ąją minutę varžovų aikštės pusėje kamuolį atsikovojo T.Lekeckas, kuris nieko nelaukdamas „šovė“ iš baudos aikštės prieigų. Deja, kamuolys „švilpė“ šalia vartų.

Vos po minutės pavojaus signalai įsiplieskė prie „Šilo“ vartų. Kauno futbolininkas veržėsi kairiu aikštės kraštu, skersavo kamuolį ir komandos kolega atliko baudos aikštėje smūgį. Kamuolys nuo „Šilo“ futbolininko skriejo pro pat G.Zenkevičiaus ginamus vartus.

Įtampa rungtynėse tvyrojo beveik iki pat jų pabaigos, tačiau vis grėsmingiau atakose atrodė Kazlų Rūdos komanda.

61-ąją minutę padvigubinti persvarą gana nebloga galimybė buvo pasitaikiusi E.Grigaičiui. „Šilo“ rezgamos atakos metu, po A.Lukšio skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, Kazlų Rūdos komandos puolėjui, atsidūrus vos poros metrų nuo vartų atstumu, nepavyko „uždaryti“ kamuolio.

75-ąją minutę, vėl „Šilo“ atakos metu, jos smaigalyje buvo T.Lekeckas, kuris, po puikaus E.Grigaičio perdavimo, vienas atsidūrė prieš vartus, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo. Kamuolys riedėjo šalia vartų.

Vos po poros minučių vėl T.Lekeckas, individualių veiksmų dėka, atlikęs puikią verpstę su kamuoliu, atsidūrė prie 16 m. atžymos, atliko smūgį, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Minėtas „Šilo“ puolėjas, vėl po juvelyriškai tikslaus E.Grigaičio perdavimo, baudos aikštėje dar kartą pamėgino „nuginkluoti“ „Kauno Žalgirio B“ vartininką, pasiųsdamas kamuolį į viršutinį dešinį kampą.

Tomis akimirkomis puikią reakciją pademonstravęs D.Vilkas nukreipė kamuolį už galinės linijos. Tuomet aikštės teisėjo laikrodyje kapsėjo 80-oji rungtynių minutė.

Ši pavojingų epizodų plejada galėjo „Šilo“ futbolininkams skausmingai baigtis, kuomet 82-ąją minutę baudos aikštėje kamuolį gavo paliktas be priežiūros Kauno komandos futbolininkas. Laimei, varžovas slystelėjo su kamuoliu ir smūgiuoti jo nespėjo. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai paskutinę akimirką apsigynė.

Rungtynių atomazga užfiksuota pačioje jų pabaigoje. 88-ąją minutę „Šilo“ komandai pasileidus į greitą ataką, kamuolį į dešinį kraštą iš E.Grigaičio gavo G.Kazelis, kuris įbėgęs su juo į baudos aikštę suklaidino varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tokiu būdu padidindamas Kazlų Rūdos komandos pranašumą iki 2:0.

Tai galėjo būti dar ne pabaiga. 89-ąją minutę, po T.Lekecko perdavimo, vėl G.Kazelis baudos aikštėje atsidūręs su kamuoliu smūgiavo. Kamuolys pataikė į vartų virpstą.

Čia pat kartoti smūgį galimybė pasitaikė T.Lekeckui, tačiau vartininkas kamuolį atrėmė ir „Kauno Žalgiris B“ trečio įvarčio išvengė. Netrukus rungtynės baigėsi ir „Šilo“ komanda iškovojo medalių vertės taškus.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Karolis Raškauskas (46‘ Robertas Barzdukas (82‘ Šarūnas Krinickis), Edvinas Chmieliauskas, Gytis Urba, Audrius Račkus, Osvaldas Šarauskas (88‘ Dominykas Skrinska), Giedrius Kazelis, Evaldas Grigaitis, Andrius Lukšys, Tadas Lekeckas, Tadas Kvietkauskas.