Taškų iškovoti "Šilo" futbolininkams rungtyniaujant Vilniuje nepavyko

Penktadienio vėlų vakarą LFF II lygos futbolo pirmenybėse vėl rungtyniavo Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Turėję vos vienos dienos poilsį, po dvikovos su „Sūduva B“, Suvalkijos miestelio ekipa Vilniaus fanų stadione pamėgino pakovoti dėl taškų su vietos „Teros“ vienuolike. Dvikova baigėsi aikštės šeimininkų pergale 2:0 (1:0).

Pirmomis rungtynių minutėmis aktyvesni buvo „Šilo“ futbolininkai. Rezgant ataką Vilniaus komandos aikštės pusėje, po D.Banio atsikovoto ir siųsto kamuolio iš kairio krašto į baudos aikštę, o iš čia – prie 16 m atžymos, smūgiuoti pamėgino E.Norkevičius. Kamuolį varžovų vartininkas nukreipė už galinės linijos.

Du paeiliui keliami kampiniai „Šilo“ komandai apčiuopiamo rezultato nedavė, aikštės šeimininkai be didesnio vargo apsigynė.

Deja, pirmasis „Teros“ komandos išpuolis baigėsi įvarčiu. 7-ąją minutę, po klaidos gynyboje priimant atskriejantį kamuolį, jis atsidūrė prie vilniečio kojų, kuris nieko nelaukdamas atliko perdavimą į kairį kraštą O.Požėlai ir šio iš aštraus kampo smūgiuotas kamuolys, prasprūdęs pro „Šilo“ vartininką atsidūrė vartų tinkle. Vilniečiai išsiveržė į priekį 1:0.

Toliau žaidimas vyko gana permainingai, tai prie vienų tai prie kitų vartų. 15-ąją minutę varžovų aikštės pusėje lankantis „Šilo“ komandai, po M.Raulynaičio perdavimo, baudos aikštėje kamuolį užvaldęs G.Kazelis pamėgino smūgiuoti, tačiau pritrūko tikslumo, kamuolys skriejo virš vartų.

Į tai varžovai atsakė kėlinio viduryje, kai po skersuoto kamuolio iš kairio krašto, kamuoliui dar nenusileidus, baudos aikštėje lankęsis vilnietis vienu lietimu smūgiavo, tačiau kamuolys tikslo taip pat nepasiekė.

Dar kartą vilniečiai apie save priminė 34-ąją minutę. Vienas iš futbolininkų smūgiavo baudos aikštėje gana iš aštraus kampo, tačiau smūgiuotą kamuolį G.Zenkevičius atrėmė. Daugiau pavojingų momentų pirmame kėlinyje nebuvo.

„Užsivedę“ Kazlų Rūdos komandos futbolininkai nuo pat antro kėlinio pradžios mėgino atstatyti rungtynių pusiausvyrą. Jau pirmomis minutėmis „Šilas“ turėjo galimybę atlikti baudos smūgį, tačiau M.Raulynaičio smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Iki antro kėlinio vidurio Kazlų Rūdos komandos futbolininkai dar pora kartų mėgino atakuoti varžovų vartus atlikdami tolimus smūgius. 65-ąją minutę tokia galimybė pasitaikė G.Kazeliui, vos po poros minučių Š.Krinickiui, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo.

Nemalonus incidentas įvyko 76-ąją minutę, kai dėl antros geltonos kortelės iš aikštės buvo pašalintas K.Raškauskas.

Po šio epizodo „Teros“ futbolininkai sugebėjo antrąkart pasižymėti. 77-ąją minutę E.Grinis vos atsidūręs baudos aikštėje pro „Šilo“ gynėją kamuolį pasiuntė į viršutinį dešinį vartų kamputį ir Vilniaus komandos persvara tapo 2:0. Per likusį rungtynių laiką išsigelbėti Kazlų Rūdos komandai nepavyko ir iš Vilniaus teko grįžti tuščiomis.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: G.Zenkevičius, D.Banys, E.Norkevičius, T.Kvietkauskas, E.Bindokas, Š.Krinickis, K.Raškauskas, E.Chmieliauskas, M.Raulynaitis, R.Barzdukas, G.Kazelis.

Vilniaus „Teros“ sudėtis: V.Rameika, V.Švaikevič, E.Anisimenko (57‘ E.Grinis), Farouk Mohamed Attia Mahmoud Mohamed, Mitsui Erik Yuiti (68‘ D.Daunys), Miranda Leite Alan Vinicius (85‘ A.Kliosovas), V.Juozėnas, O.Požėla (79‘ A.Velička), G.Ignatavičius, L.Velička, V.Kotovas.