Trileryje su "Jonavos" dubleriais "Šilas" nuskynė dar vieną pergalę

Trileryje su Jonavos dubleriais Šilas nuskynė dar vieną pergalę

Puikus Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkų pasirodymas LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse tęsiasi.

Artėjant sezono viduriui, Sauliaus Vikerto treniruojama komanda toliau pergalingai žygiuoja.

Antradienio vakare Suvalkijos miestelio komanda viešėjo Jonavoje, kur ietis sukryžiavo su aikštės šeimininkais „Jonavos“ dubleriais.

Nors po pirmos dvikovos dalies Kazlų Rūdos komanda pralaiminėjo 1:0, tačiau antrame kėlinyje atsitiesė ir nukovė varžovus rezultatu 1:4. Dubliu šiame mače pasižymėjo Gytis Urba, po įvartį į varžovų vartus mušė Tadas Lekeckas ir Audrius Račkus.

Pirmajame kėlinyje dominavo aikštės šeimininkai, kurie daugiau kontroliavo kamuolį ir sukūrė ne vieną pavojingą epizodą prie Kazlų Rūdos komandos vartų.

Jau 8-ąją rungtynių minutę gana pavojingai iš baudos aikštės prieigų smūgiavo greitas ir gerai kamuolį valdantis aikštės šeimininkų futbolininkas korėjietis Jeon Yongil. „Šilo“ vartus sergėjęs Giedrius Zenkevičius kamuolį nukreipė už galinės linijos.

15-ąją minutę taip pat iš toli gana galingai smūgiavo G.Vasylius, tačiau kamuolys leidosi šalia vartų.

Po keletos minučių užfiksuota dar viena aštri ataka iš varžovų komandos pusės. Į baudos aikštę besileidžiantį kamuolį tuomet išmušė išbėgęs iš vartų G.Zenkevičius, kuris nepaliko varžovui galimybių smūgiuoti.

Aikštės šeimininkai visgi „prisišaudė“ 28-ąją dvikovos minutę. Už „Šilo“ gynėjų linijos staiga atsidūrė prie pat vartų ir kamuolį gavo J.Ulberkis, kuris pasiuntė jį į Kazlų Rūdos komandos vartus, išvesdamas aikštės šeimininkus į priekį 1:0.

Greiti Jonavos komandos futbolininkai ir toliau kontroliavo žaidimą. Tik pirmo kėlinio pabaigoje iš letargo miego pabudę „Šilo“ futbolininkai sukūrė aštresnį epizodą. Po T.Kvietkausko perdavimo baudos aikštės prieigose, kamuolį į Jonavos vartų kamputį pasiuntė T.Lekeckas, tačiau aikštės šeimininkų vartininkas kamuolį sugavo.

Paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis vėl greitą ataką surengė jonaviškiai. Tuomet puikią reakciją pademonstravo G.Zenkevičius, kuris iš baudos aikštės Jonavos futbolininko smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Didieji įvykiai pavojingų atakų gausos iš abiejų komandų pusės ir emocijų pliūpsnio prasme „užsikūrė“ antrame kėlinyje.

„Šilo“ komandos žaidimas tuomet pastebimai pagerėjo, pagausėjo ir išpuolių prie Jonavos komandos vartų.

Jau pirmomis jo minutėmis dėl kamuolio ties baudos aikštės atžyma kovojo T.Lekeckas ir varžovų vartininkas. M.Daškaus išmuštas kamuolys atsidūrė prie baudos aikštės prieigose buvusio R.Barzduko kojų, kuris nieko nelaukdamas pamėgino pasiųsti kamuolį į tuščius vartus, tačiau pataikyti į jų plotą nepavyko.

Jau sekančioje atakoje „Šilo“ futbolininkai vos negavo antro įvarčio. Puikiai tame epizode sužaidė G.Zenkevičius, kuris iš arti varžovo smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Netrukus aikštės šeimininkai netrukus surengė dar vieną pavojingą reidą. Kairiu kraštu su kamuoliu kūrė T.Eliošius, kuris atliko perdavimą į baudos aikštės dešinę zoną ir joje vienas iš varžovų futbolininkų siuntė kamuolį link „Šilo“ vartų.

Kamuolys jau buvo beįskriejąs į Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau paskutinę akimirką Gytis Urba kone nuo vartų linijos kamuolį numušė.

Toliau sekė jau Kazlų Rūdos komandos puolimo bangos prie „Jonavos B“ vartų. 60-ąją minutę, po keliamo kampinio, galva kamuolį į aikštės šeimininkų vartus siuntė A.Račkus, tačiau kamuolys pataikė į vartų skersinį.

64-ąją minutę, vos įsiveržus į baudos aikštę, su kamuoliu buvo pargriautas T.Lekeckas ir skirtas 11 m baudinys.

G.Urbos smūgiuoto kamuolio judėjimo kryptį atspėjo M.Daškus, tačiau nusivylimo banga greitai buvo pamiršta, nes jau sekančios atakos metu, po keliamo kampinio prie „Jonavos B“ vartų, A.Broko į baudos aikštę siųstą kamuolį 65-ąją minutę į aikštės šeimininkų vartų tinklą galva pasiuntė Audrius Račkus ir rezultatas tapo 1:1.

Jonavos komandos futbolininkai gana neblogą galimybę atstatyti persvarą turėjo 69-ąją minutę, kuomet prie pat 16 m atžymos į „Šilo“ vartus buvo skirtas baudos smūgis. Puikiai tame epizode sužaidė Giedrius Zenkevičius, kuris į vartų kampą varžovo siųstą kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Kaip reikia mušti įvarčius po standartinių situacijų, „Šilas“ pademonstravo 75-ąją minutę. Vėl po keliamo kampinio prie aikštės šeimininkų vartų, A.Brokui siuntus kamuolį į baudos aikštę galva jį pasiuntė Gytis Urba ir Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį – 1:2.

Per likusį dvikovos laiką atakose matomi buvo beveik vien Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

83-ąją minutę, po Š.Krinickio skersuoto kamuolio, galva jį „Jonavos B“ vartų link siuntė T.Lekeckas, tačiau kamuolys „nusipjovė nuo galvos“ ir liko žaidime.

Tadas Lekeckas savo pasiekė 86-ąją rungtynių minutę. Tuomet, po aikštės gilumoje buvusio R.Barzduko perdavimo, už gynėjų linijos išniręs su kamuoliu „Šilo“ puolėjas atsidūrė vienas prieš vartus, pasiuntė kamuolį į jų tinklą - 1:3.

Na, o 89-ąją minutę su kamuoliu varžovų baudos aikštėje buvo pargriautas vėl T.Lekeckas ir vėl skirtas 11 m. baudinys. Jį realizavo Gytis Urba, įtvirtinęs „Šilo“ komandos pergalę – 1:4.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Audrius Račkus, Karolis Raškauskas (33‘ Edvinas Chmieliauskas), Egidijus Bindokas, Gytis Urba, Giedrius Kazelis (40‘ Robertas Barzdukas), Audrius Brokas, Tadas Lekeckas, Andrius Lukšys (68‘ Šarūnas Krinickis), Tadas Kvietkauskas (90+1 Lukas Vaitukaitis), Ignas Raštutis (87‘ Osvaldas Šarauskas).