U-10 ir U-14 futbolininkai tarptautinę vaikų gynimo dieną pažymėjo Vilkaviškyje

Kazlų Rūdos sporto centro futbolo specialistų Vito Kirtiklio ir Dariaus Gabuževičiaus treniruojamoms komandoms veiklos netrūksta. SC „Šilo“ U-10 (2009 m.g.) ir U-14 (2005 m.g.) ekipos intensyviai varžosi ne tik LVJFA organizuojamame 7x7 futbolo čempionate bei 11x11 pirmenybėse.

 

Puikiai su augančia karta dirbantys treneriai randa galimybių ir laiko sudalyvauti ir kituose turnyruose. Beveik prieš pora savaičių U-10 ir U-14 Kazlų Rūdos futbolo komandos viešėjo Vilkaviškyje, kuriame buvo surengtas futbolo miniturnyras „Tarptautinei vaikų gynimo dienai“ paminėti.

 

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunesnieji futbolininkai varžėsi 7x7, vyresnieji – 9x9 formato turnyruose.

 

Abiejų Kazlų Rūdos komandų varžovais buvo bendraamžiai iš Vilkaviškio ir Kybartų. Tiek Vito Kirtiklio, tiek Dariaus Gabuževičiaus treniruojamos komandos skynė tik pergales. Tos dienos turnyruose į varžovų vartus iš viso buvo įmušti 25 įvarčiai, į savuosius praleistas vos vienas.

 

Kazlų Rūdos U-10 futbolininkai rezultatu 5:1 nugalėjo aikštės šeimininkus, vilkaviškiečius ir be didesnių problemų sausu rezultatu 6:0 įveikė Kybartų futbolininkus.

 

Kiek didesnio formato futbolo aikštėje jokių vilčių varžovams nepaliko ir Dariaus Gabuževičiaus ugdoma 2005 m.g. komanda.

 

Kazlųrūdiečiai sausu rezultatu 4:0 pranoko Vilkaviškio ekipą ir dar didesniu skirtumu – 10:0 nokautavo Kybartų futbolininkus. Abi Kazlų Rūdos komandos tapo turnyro nugalėtojomis.