U-10. Pergale "Wellkid lygos" antro etapo kovose nudžiugino Kazlų Rūdos futbolininkai

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jauniausiems futbolininkams šių metų „Wellkid lygos“ 7x7 futbolo čempionatas eina į pabaigą.

V.Kirtiklio treniruojamos 2009 m.g. komandos laukia dar dvi išvykos, ketverios rungtynės, po kurių ir paaiškės galutinė turnyrinė pozicija šiame sezone.

Vienintelė nedidelio miestelio komanda, besikaunanti su pajėgiausiomis didmiesčių ekipomis, praėjusią savaitę viešėjo Kaune, kur jėgas išmėgino su dviem laikinosios sostinės komandomis – SM „Tauru“ ir FM „Fortūna“-FC „Stumbru B“.

Pirmose rungtynėse su „Tauru“ mažieji kazlųrūdiečiai dar pirmo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį 1:0, tačiau aikštės šeimininkai jau po minutės rezultatą išlygino – 1:1, o jo pabaigoje išsiveržė ir į priekį 1:2.

Minimalia persvara ilgai nesidžiaugė ir varžovai. Po tikslios, SC „Šilo“ surengtos atakos, komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 2:2.

Antroje dvikovos dalyje vis daugiau dominavo kazlųrūdiečiai, kurie surengė ne vieną rezultatyvų reidą, savo vartus išsaugodami sausus.

Rungtynes V.Kirtiklio treniruojama komanda laimėjo rezultatu 5:2 ir antrame etape iškovojo pirmą pergalę.

Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo visa eilė futbolininkų -  Simonas Laukaitis, Domas Pauliukonis, broliukai Aronas ir Elvinas Sidabros. Mušamo įvarčio skoniu mėgavosi ir SC „Šilo“ vartininkas Deividas Šafranskis.

Kazlų Rūdos komanda atkakliai dėl taškų kovojo ir antrose rungtynėse su FM „Fortūna“-FC „Stumbru B“. Nors varžovams nusileista rezultatu 3:4, tačiau kauniečiai dėl pergalės turėjo gerokai paplušėti.

Laikinosios sostinės komanda pirma išsiveržė į priekį, o netrukus įgijo ir dviejų įvarčių pranašumą, tačiau užsispyrę SC „Šilo“ futbolininkai kovojo iki galo ir likus rungtyniauti apie penkias minutes, sugebėjo rezultatą išlyginti – 3:3.

Visus tris įvarčius SC „Šilo“ komandai pelnė S.Laukaitis, tačiau jų taškui iškovoti neužteko. Kauniečiai paskutinėmis rungtynių minutėmis įmušė lemtingą įvartį ir brūkštelėjo į turnyrinę lentelę tritaškį.