U-14. Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-14 futbolininkai sezoną baigė pergalingai

U-14. Kazlų Rūdos SC Šilo U-14 futbolininkai sezoną baigė pergalingai<br>

LVJFA II lygos Pietų regiono futbolo pirmenybių finišo liniją kirto D.Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos 2005 m.g. komanda.

Paskutinėse sezono rungtynėse Suvalkijos miestelio U-14 futbolininkai kaip reikiant „trinktelėjo durimis“ įveikdami vienus iš pirmenybių lyderių, Kauno „Tauro“ futbolininkus.

Dvikova su antrąją vietą iškovojusia šiame sezone komanda baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). SC „Šilo“ komandoje pasižymėjo Matas Aksionas. Įvartis į varžovų vartus krito pirmo kėlinio pačioje pabaigoje.

Nors Kauno futbolininkai žūtbūt stengėsi rungtynėse atsitiesti ir viso antro kėlinio metu spaudė Kazlų Rūdos komandą prie savų vartų, D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai atsilaikė ir iškovojo solidžią pergalę.

Besibaigiant šių metų sezonui SC „Šilo“ komanda ne kartą įrodė, kad gali kovoti su visomis šiose pirmenybėse lyderiaujančiomis komandomis.

Dar praėjusiame ture kazlųrūdiečiams pergalė išslydo iš rankų akistatoje su dabar jau pirmenybių nugalėtojais Prienų FM futbolininkais. Tuomet rungtynes rezultatu 2:3 laimėjo svečiai.

O visiškai neseniai išvykoje sužaista lygiosiomis su taip pat pirmenybių prizininku Kauno „Olimpu“ (dvikova baigėsi rezultatu 2:2, - aut. past.).

Šių metų pirmenybėse Kazlų Rūdos SC „Šilo“ gretose įvarčius į varžovų vartus mušė penki futbolininkai – Matas Aksionas (13), Rimantas Gruzdys (4), Ervinas Paliokas (4), Kristupas Vyšniauskas (3), Simas Venckevičius (1).

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-14 futbolininkams „žiemos miegas“ nenusimato.  Artimiausių mėnesių metu D.Gabuževičiaus ugdomi futbolininkai toliau mokysis šio žaidimo subtilybių, dalyvaus futbolo turnyruose ir kruopščiai rengsis pavasarį startuosiančiam naujajam sezonui.

Nors šių metų pirmenybės Kazlų Rūdos futbolininkams nebuvo prastos, pasiekta ne viena pergalė, sužaista visa eilė rungtynių lygiosiomis, tačiau tikimės, kad ateinantis sezonas SC „Šilo“ futbolininkams bus dar sėkmingesnis.