U-15. Kazlų Rūdos SC "Šilas" Pietų Lietuvos Futsal taurės varžybas pradėjo pergalingai

Praėjusį ketvirtadienį startavo FK „Prienai“ organizuojamos Pietų Lietuvos U-15 Futsal taurės pirmenybės, kuriose varžosi septynios komandos. Pirmąsias dvejas rungtynes sužaidė ir Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos 2005 m.g. komanda.

SC „Šilo“ futbolininkai viešėjo Kaišiadoryse, kuriuose vyko vienas iš minėtų pirmenybių turų. Tądien kazlųrūdiečių varžovais buvo Kybartų „Sveikata“ ir aikštės šeimininkai, Kaišiadorių „Baltai“.

Pirmame mače su bendraamžiais iš Kybartų SC „Šilo“ futbolininkai pernelyg didelio vargo neturėjo. Dar pirmame kėlinyje varžovams buvo atseikėti keturi įvarčiai.

Antroje dvikovos pusėje didesnio pasipriešinimo taip pat nesulaukta ir Kazlų Rūdos komanda šventė įtikinamą pergalę rezultatu 9:1. Geriausiu futbolininku šiame mače SC „Šilo“ gretose buvo pripažintas Simas Venckevičius.

Kur kas pagal kitokį scenarijų klostėsi antros tos dienos rungtynės su aikštės šeimininkais kaišiadoriečiais. Pirmojo kėlinio metu SC „Šilo“ futbolininkai sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką du kartus ir kurį laiką Kazlų Rūdos komanda pirmavo 2:0.

„Baltų“ futbolininkai ginklų nesudėjo ir besibaigiant kėliniui įplieskė intrigą, sušvelnindami rezultatą 2:1.

Vos prasidėjus antrai rungtynių daliai, po tikslaus S.Venckevičiaus smūgiuoto kamuolio, SC „Šilo“ futbolininkai susigrąžino dviejų įvarčių persvarą – 3:1, tačiau kėlinio viduryje Kaišiadorių ekipa vėl rezultatą sušvelnino – 3:2.

Tuomet įsižiebė tikras emocijų karas. Pagauti sėkmės, palaikomi salėje susirinkusių futbolo gerbėjų, varžovai padidino spaudimą prie Kazlų Rūdos komandos vartų ir žūtbūt stengėsi rezultatą bent jau išlyginti.

Pasiaukojančiai tuomet gynyboje rungtyniavę SC „Šilo“ futbolininkai sugebėjo atlaikyti aikštės šeimininkų atakų bangas ir iki paskutinių sekundžių išsaugojo minimalią persvarą, tokiu būdu nuraškydami tos dienos antrame mače dar tris taškus. Šiose rungtynėse geriausiu futbolininku Kazlų Rūdos komandos gretose buvo pripažintas Matas Aksionas.