U-17 futbolo pirmenybėse kovas pradės SC "Šilo" komanda

U-17 futbolo pirmenybėse kovas pradės SC Šilo komanda

Iki Lietuvos jaunių (U-17) pirmos lygos Pietų-Rytų regiono futbolo pirmenybių starto lieka vos keletas dienų. Jose matysime ir sėkmingai Kazlų Rūdos sporto centre besidarbuojančio D.Gabuževičiaus treniruojamą 2001 m.g. ir jaun. SC „Šilo“ komandą. Šių metų sezonas mažo miestelio futbolininkams prasidės išvykoje rungtynėmis su Vilniaus BFA vienuolike, kurios vyks balandžio 23-ąją. 

 

Šį sezoną Kazlų Rūdos komandos futbolininkų laukia 16 dvikovų (iš viso Pietų-Rytų regiono pirmenybėse dalyvaus 9 komandos). Pagal pirmenybių reglamentą, bus rungtyniaujama dviejų ratų sistema ir be minėtų varžovų SC „Šilo“ jaunimas jėgas išmėgins su dar dviem sostinės ekipomis, FA „Žalgiriečiu“ ir šiais metais atsikūrusiu FK „Paneriu“.

 

D.Gabuževičiaus treniruojamai komandai teks atsidurti ir vidurio Lietuvoje bei susikauti su Kėdainių „Nevėžiu“. Pora išvykų nusimato ir į Dzūkijos kraštą bei joje ietis reikės suremti su Alytaus SRC bei Druskininkų sporto centro futbolininkais.

 

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai taip pat leisis kelionėn į Lietuvos „tolimuosius Rytus“. Pakeliui į juos numatytas vizitas su Ukmergės sporto centro vienuolike, na o daugiausia kilometrų bus „susukta“ būsimose rungtynėse su bendraamžiais iš Visagino sporto centro.

 

Šiame sezone Kazlų Rūdos komandos futbolininkams teks prisitaikyti ir prie naujovių: pagal varžybų nuostatus, jei rungtynės baigtųsi lygiosiomis, bus mušami 11 metrų baudiniai. Tuomet komanda nugalėtoja į turnyrinę lentelę brūkštels du taškus, pralaimėjusi taip pat neliks be nieko - gaus vieną tašką. Nauja bus ir tai, kad rungtynėse bus leidžiami 7 keitimai, tačiau atgaliniai negalimi.

 

Į kitą etapą, į baigiamąjį turnyrą, pateks tik pirmas dvi vietas iškovojusios komandos, tuo tarpu paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į žemesnę lygą (jei joje susidarys komandų). Ką gi, sekmadienį Kazlų Rūdos SC “Šilo” jauniams pirmos lygos pirmenybių užsklanda bus nuleista.