U-19. Kazlų Rūdos SC "Šilo" jaunimas minimaliu rezultatu nusileido Kėdainių "Nevėžiui"

LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybių trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje esančią Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunimo komandą taškais pavijo Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai.

Sekmadienio vidurdienį vykusiose rungtynėse vidurio Lietuvos komandai minimalia persvara 0:1 (0:0) pavyko pasiekti pergalę prieš D.Gabuževičiaus treniruojamą ekipą ir sukurti maksimalią intrigą kovoje pirmenybėse šiuo metu dėl trečios vietos.

Rungtynėse su „Nevėžiu“ vyravo apylygis žaidimas, didesnės žaidybinės persvaros visumoje neturėjo nei viena komanda.

Pirmi aštresnį epizodą prie varžovų komandos vartų sukūrė aikštės šeimininkai. 10-ąją minutę kairiu Kėdainių aikštės kraštu su kamuoliu veržėsi I.Raštutis, kuris atliko arti vartų baudos aikštėje buvusiam L.Karpavičiui perdavimą, tačiau paskutinę akimirką „Nevėžio“ gynėjas sugebėjo nukreipti kamuolį už galinės linijos.

13-ąją minutę SC „Šilo“ futbolininkai vėl lankėsi svečių aikštės pusėje. Dešiniame baudos aikštės krašte su kamuoliu buvo L.Karpavičius, kuris siuntė kamuolį aukšta trajektorija į kairę pusę ir galva jį smūgiavo O.Šarauskas. Kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Artėjant pirmo kėlinio viduriui, puolime apie save priminė ir svečiai, kuomet 20-ąją minutę buvo keliamas kampinis prie Kazlų Rūdos komandos vartų. Visgi didesnės grėsmės aikštės šeimininkai išvengė, kolektyvinėmis pastangomis SC „Šilo“ komanda apsigynė, kamuolys buvo išmuštas iš baudos aikštės.

Kur kas grėsmingesnė ataka iš varžovų pusės užfiksuota sužaidus daugiau nei pusę kėlinio, kuomet kamuolį į baudos aikštę gavo E.Spaltro, tačiau paskutinę akimirką Kėdainių futbolininkas kiek uždelsė, atlikti smūgio nespėjo ir aikštės šeimininkai apsigynė.

37-ąją minutę vėl matomi atakoje daugiau buvo svečiai, kuomet prie Kazlų Rūdos vartų buvo keliami paeiliui du kampiniai.

Po pirmojo, varžovų smūgiuotas kamuolys pataikė į L.Jasinsko ginamų vartų konstrukcijas ir po to vienas iš SC „Šilo“ futbolininkų nukreipė kamuolį už galinės linijos, na o po antrojo kampinio, būdami gausiomis pajėgomis baudos aikštelėje Kazlų Rūdos futbolininkai apsigynė.

Besibaigiant pirmam kėliniui nebuvo olimpinės ramybės ir prie Kėdainių vartų. Viename iš epizodų, varžovų vartams grasino iš baudos aikštės prieigų kamuolį smūgiavęs I.Raštutis, o vos po poros minučių tas pats SC „Šilo“ atakų lyderis pamėgino „prisišaudyti“ atlikdamas baudos smūgį. Abiem atvejais „Nevėžio“ vartininkas R.Granauskas kamuolį sugavo.

Panašus vaizdas vyravo ir antrame kėlinyje. Pavojingų atakų sukūrė abi komandos. 47-ąją minutę galingai kamuolį iš baudos aikštės prieigų smūgiavo T.Raštutis. Varžovų vartininkas ne be vargo kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Savo ruožtu 53-ąją minutę dešiniu kraštu su kamuoliu veržėsi vienas iš Kėdainių futbolininkų, kuris atliko perdavimą baudos aikštėje esančiam D.Paulavičiui, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė.

70-ąją minutę sekė aštresnis epizodas prie svečių vartų. Gana klastinga trajektorija kamuolį „Nevėžio“ vartų link iš baudos aikštės prieigų siuntė A.Sidaravičius. Kamuolys nusileido ant išorinės tinklo dalies.

Iki dvikovos pabaigos likus rungtyniauti apie penkiolika minučių, abi komandos apsikeitė netoli 16 m. atžymos atliekamais baudos smūgiais.

Kėdainiečio „per sienelę perkeltą“ kamuolį L.Jasinskas sugavo. Aikštės šeimininkams atliekant baudos smūgį, didesnės grėsmės „Nevėžio“ vartams sukelti nepavyko.

Vis dėlto lemtingą tašką dvikovoje padėjo svečių futbolininkai. 82-ąją minutę, varžovams lankantis SC „Šilo“ baudos aikštėje, smūgiuotas kamuolys atšoko į baudos aikštės prieigas. Prie kamuolio suskubo J.Supronas, kuris nieko nelaukdamas atliko smūgį.

Nors SC „Šilo“ vartininkas krisdamas atšokusį kamuolį nuo žemės lietė rankomis, tačiau kamuolys įskriejo į vartų kamputį ir „Nevėžis“ išsiveržė į priekį – 0:1. Per paskutines dešimt dvikovos minučių didesnio vartų šturmo kėdainiečiai nesulaukė ir svečių komanda iškovojo pergalę.